Sekrata - Opinie

Sekrata.pl Pożyczki społecznościowe - Forum i Opinie

Poniedziałek 4 listopad 2013 14:05
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Sekrata.pl – bezpieczne i szybkie pożyczki społecznościowe

Jeden z najpopularniejszych w Polsce portali zajmujących się udzielanie pożyczek społecznościowych. Pożyczyć możemy od 100zł do 50tys.zł. okres kredytowania to 7 do 48 miesięcy. Pieniądze otrzymamy od razu po finalizacji.

Maksymalne oprocentowanie 21%

Pożyczkę może otrzymać każdy, kto ma ukończone 18 lat i posiada konto osobiste w jakimkolwiek banku. Maksymalne oprocentowanie pożyczki na portalu Sekrata.pl wynosi 21% w skali roku. Aby otrzymać pożyczkę musimy na stronie internetowej sekrata.pl założyć swoje konto. Będziemy musieli podać podstawowe dane personalne. Dane muszą być podane zgodnie z prawdą. W innym wypadku niemożliwa będzie weryfikacja i tym samym nie otrzymamy pożyczki. Następnie otrzymamy maila aktywującego. Jeżeli posiadamy konto w jednym z banków, z którymi współpracuje sekrata.pl procedura będzie przebiegała dużo sprawniej, jak również później pieniądze otrzymamy szybciej. Pieniądze zostaną zaksięgowane zgodnie z sesjami Elixir.

Stawki, jakie możemy otrzymać z góry ustalone

Sekrata.pl ustaliła stawki, według, których możemy otrzymywać pożyczki. W serwisie Sekrata.pl występuje system oceniania użytkownika. Jest to swego rodzaju rating. Wszystko zależne jest, więc od tego, jaką opinie wystawią nam inni użytkownicy. Tak, jeśli otrzymamy jedna gwiazdkę minimalna pożyczka 100 zł, maksymalna 1500 zł, jeśli dwie minimalna pożyczka 100 zł, maksymalna 3500 zł. Dostępna po spłacie lub inwestycji 1500 zł, jeśli trzy minimalna pożyczka 100 zł, maksymalna 7500 zł. Dostępna po spłacie lub inwestycji 3500 zł, przy kolejnej minimalna pożyczka 100 zł, maksymalna 12500 zł. Dostępna po spłacie lub inwestycji 7500 zł, jeśli posiadamy najwięcej- 5 gwiazdek minimalna pożyczka 100 zł, maksymalna 50000 zł. Dostępna po spłacie lub inwestycji 12500 zł. pożyczka rozłożona jest zawsze na raty. Maksymalny okres spłaty pożyczek do 12500 zł to 36 miesięcy. Dla pożyczek większych od 12500 zł jest to okres 48 miesięcy. Od każdej aukcji pobierana jest prowizja w wysokości 1%.

Pozostałe płatności

Kolejne płatności poniesiemy z tytułów przelewu. Chcąc otrzymać nasze pieniądze z subkonta, jakie posiadamy na sekrata.pl za szybki przelew za pomocą systemu zapłacimy 3 zł + 1 zł za każdy wypłacany 1000 zł. pieniądze jednak znajdą się od razu na naszym koncie, jeżeli wybraliśmy opcję "Szybki przelew" pieniądze znajdą się na rachunku bankowym w ciągu godziny. Jeżeli nie wybraliśmy opcji "Szybki przelew" przy wystawianiu aukcji, portal Sekrata.pl przeleje środki w czasie 3 dni roboczych bez pobierania opłaty manipulacyjnej.

Inwestor

Oczywiście również i tutaj oprócz pożyczkobiorców są inwestorzy. Maksymalna kwota inwestycji w jednej aukcji to 5000 zł. Istnieje możliwość inwestycji w dowolną ilość aukcji. Inwestor ma tez możliwość otrzymania bonusu. Będzie to 10% od udzielonej pożyczki. Jest to bonus w ramach podziękowań za wzięcie udziału w aukcji.

Bonusy, punkty, pożyczkobiorcy, inwestorzy. Można się w tym wszystkim pogubić. A jaka jest wasz opinia na temat procedur w sekrata.pl. skorzystalibyście z oferty?

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:19
Środa 6 listopad 2013 22:43
Irena
Irena
Łuków
Opinia pozytywna

To prawda ze jest to jeden z najpopularniejszych w Polsce portali zajmujących się udzielanie pożyczek społecznościowych. Pożyczyć możemy od 100zł do 50tys.zł. okres kredytowania to 7 do 48 miesięcy. Pieniądze otrzymamy od razu po finalizacji. Dobrze że mamy możliwość skorzystania z podobnych ofert. Dzięki takim firmą można wybierać i dostosowywać oferty do własnych potrzeb.

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Sobota 9 listopad 2013 14:08 | Jadzia | Jarosław

Zgadzam się że możemy wybierać w śród ofert i nikt nie może nas zmusić do wzięcia pożyczki tam gdzie nie chcemy. Co do tej oferty ja jednak nie jestem przekonana. Jasne łatwe procedury, szybkie przelewy, brak konieczności wychodzenia z domu- to plusy. Jednak te pożyczki mają więcej minusów. A jak nie więcej to na pewno sporo. Jednym z nich jest dla mnie koszt. Który przy tak niewielkich kwotach jest druzgoczący. I to niestety najbardziej mnie odpycha.

Niedziela 19 styczeń 2014 21:19
Ada
Ada
Świdnica
Opinia pozytywna

Ta pożyczka jest dość prosta. Wszytko zależy od naszych potrzeb i możliwości. Ja osobiście nie zarzekam się że nie skorzystam z oferty. Już kilkakrotnie wybierałam podobne propozycje i byłam zadowolona. Z ogólnego zarysu warunków widzę że następnym razem jak będę potzrebowala szybkiej pożyczki skorzystam waśnie z tego kredytu społecznościowego.

Skomentuj opinię

Sobota 10 styczeń 2015 18:23
agnes11
prześwietlił/a:
agnes11
poznań

pożyczki społecznościowe, które są bardzo wygodne oferuje szybkigrosz.pl

Skomentuj opinię

Wtorek 7 luty 2017 14:19
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Witam Masz problem w uzyskaniu pożyczki lub kredytu? Twoim problemem jest zły Bik i zła przeszłość kredytowa? Mamy na to sposób przyjdź do nas jeśli masz samochód i jesteś jego jedynym właścicielem. Możesz uzyskać kredyt do 60 % wartości samochodu. 100 % przyznawalność bez względu na bazy BIK, Krd, Komornik i inne. Mój tel 668 810 547 proszę o pozostawienie numeru telefonu oddzwonię

Skomentuj opinię

Reklama