Santander Consumer Bank Pozyczka gotówkowa - Opinie

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank - Forum i opinie klientów

Poniedziałek 18 listopad 2013 20:13
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Pożyczka gotówkowa Santander Consumer Bank

Jeśli zaskoczą nas niespodziewane wydatki warto rozpatrzyć propozycje pożyczki gotówkowej w Santander Consumer Bank. Ma być to oferta interesująca ze względu na dopasowanie kwoty pożyczki do naszych potrzeb, możliwość wyboru okresu kredytowania czy dostosowanej wysokości raty. Oferta, więc z pozoru nie rożni się od innych pożyczek gotówkowych na rynku. Czy jest w niej coś zaskakującego? Sprawdźmy.

Ubezpieczenie

To co wysuwane jest w tej ofercie na pierwszy plan to ubezpieczenie. Jeżeli w naszej opinii ubezpieczenie to istotny element z kredytem możemy otrzymać Pakiet „Pomoc na zawołanie”. Otrzymamy w jego ramach wsparcie medyczne i techniczne przez cały okres kredytowania. Zawiera on profesjonalną pomoc lekarza w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Dodatkowo w razie wypadku zapewniony mamy transport medyczny, opiekę rehabilitanta oraz dostawę leków lub sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

Bez zabezpieczeń i żyrantów

Ważne jest, że starając się o tę pożyczkę nie ma potrzeby dodatkowych zabezpieczeń lub żyrantów. Pożyczka gotówkowa w Santander Consumer Bank otrzymają osoby pełnoletnie, posiadające regularne dochody z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury, działalności gospodarczej lub rolniczej.

W Internecie, na poczcie lub w okienku bankowym

Czas oczekiwania na pieniądze od momentu, gdy otrzymamy pozytywną decyzję kredytową zależy od sposobu przekazania środków. Pieniądze otrzymać możemy w formie wypłaty w kasie, przekazem pocztowym lub przelewem na rachunek bankowy. Przy odbiorze gotówki w kasie czekać będziemy do 15 min. Przelew pocztowy dotrze w ciągu kilku dni, przy przelewie środki przekazywane są najpóźniej następnego dnia roboczego po zawarciu umowy.

Raty stałe

Pożyczka gotówkowa w Santander Consumer Banku spłacany jest w stałych, miesięcznych ratach. Z umową otrzymamy blankiety wpłat. Znajdują się na nich dane niezbędne do dokonywania spłaty rat pożyczki. Wygodne jest to dla osób spłacających pożyczkę na poczcie lub w okienku bankowym. Spłat dokonywać możemy również za pośrednictwem stałych, zleconych przelewów lub przelewem ze swojego rachunku osobistego. Prowizja za udzielenie pożyczki może wynieść do 9,99% przyznanej kwoty. Wysyłanie wezwania do zapłaty to jednorazowy koszt 17 zł. Oprocentowanie pożyczki wynosi od 9,99% nawet do 16%.

Analizując ofertę dojść możemy do wniosku, że Santander Consumer Bank oprócz ubezpieczenia nie ma nam nic ciekawego do zaproponowania w ramach oferty pożyczki gotówkowej. Średnio atrakcyjne oprocentowanie, konieczność uiszczania prowizji. A czy wy widzicie tu jakieś zalety? Czekamy na pinie dotyczące oferty pożyczki gotówkowej w Santander Consumer Bank.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:31
Sobota 23 listopad 2013 22:20
Ada
Ada
Dzierżoniów
Opinia pozytywna

Jakiś czas temu wzięłam kredyt ratalny właśnie tu. Jestem z niego bardzo zadowolona. Ostatnio bank wysłał mi propozycję kredytu gotówkowego. Jak dla mnie to warunki wyglądają całkiem nieźle. Współpraca z tym bankiem jest całkiem dobra więc nie widzę problemu, żeby skorzystać z ich oferty.

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Czwartek 28 listopad 2013 21:40 | Bartek | Nowy Sącz

Santntander naprawdę miło mnie zaskakuje. Kredyt tu to dobra pożyczka. Raty są niezauważalne, a wszystkie formalności trwają bardzo krótko. Niskie oprocentowanie i brak dobra oferta dla stałych klientów. Mam kredyt gotówkowy i wiem co mówię. Jestem z niego zadowolony i nie mam potrzeby szukać gdzie indziej.

Niedziela 8 grudzień 2013 14:15
Damian
Damian
Gdynia
Opinia pozytywna

Pożyczka gotówkowa w Santander Consumer Banku jest dobrym wyborem. Sam właśnie się na nią zdecydowałem. Praktycznie od reki podpisałem umowę bo formalności trwały bardzo krótko. Doradca przedstawił mi ofertę. Przeliczyliśmy wszytko tak żebym mógł spokojnie spłacać to co mi potrzebne i już pieniądze na świąteczne wydatki mam w ręce. Teraz tylko z żoną musimy wybrać się na zakupy.

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Poniedziałek 9 listopad 2015 11:52 | Gość

co za wazelina, kto nabierze się na takie wpisy niby klientów? tak amatorskiego pr dawno nie widziałem, no wielki problem przed wami teraz wybrać się na zakupy, ręce opadają

Środa 23 grudzień 2015 9:45 | Gość | Ciechanów

Góra wazeliny i nic pozatym

Wtorek 7 luty 2017 14:31
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama