Raiffeisen Polbank Kredyt na Miarę - Opinie

Kredyt na Miarę w Raiffeisen Polbank - Forum i opinie kientów

Czwartek 7 listopad 2013 17:06
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Kredyt na Miarę w Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank proponuje nam kredyt gotówkowy dostosowany do naszych potrzeb. Kredyt ma być przyznany bez zbędnych formalności, na jasnych zasadach, który łatwo daje się spłacić.

Bez zabezpieczeń, zaświadczeń, żyrantów

Maksymalnie otrzymać możemy do 100tys. zł. Nie potrzebujemy zabezpieczeń, gwarancji ani żyrantów. Maksymalna okres kredytowania to 8 lat. Kredyt w wysokości do 5 tys. zł otrzymamy bez zaświadczeń. Kredyt może otrzymać każdy, kto ma ukończone 25 lat, pozytywną historię kredytową oraz jest zatrudniony na umowę o pracę/zlecenie. Raiffaisen Polbank proponuje nam również konsolidację należności.

Bez rowizji

Jeżeli wykupimy dodatkowe ubezpieczenie nie będziemy musieli ponosić kosztów prowizji. W innym wypadku prowizja wyniesie nas 5% kwoty kredytu. Opłata za Ubezpieczenie (pobierana jednorazowo przed wypłatą Kredytu) wynosi 0,25% pomnożona razy przyznana kwota Kredytu na Miarę pomnożona razy liczbę rat.

Optymalny, Komfortowy lub Standardowy

Kredyt na Miarę otrzymać możemy w trzech wersjach. Optymalny, Komfortowy i Standardowy. Kredyt Optymalny oprocentowany jest na 13,9%, Komfortowy na 14,9% natomiast Standardowy na 15,9%. To, jaki wariant zostanie nam przyznany zależy od opinii Raiffaisen Polbanku odnośnie klienta. Od tego, jaka jest jego zdolność kredytowa. Indywidualnie przeanalizowana zostaje sytuacja klienta.

Dodatkowe opłaty

Przy Kredycie na Miarę Raiffaisen Polbanku musimy się liczyć z dodatkowymi opłatami takimi jak: 70 zł za wydanie zaświadczenia dotyczącego Rachunku Kredytu, 35zł za monitorowanie terminowości spłaty Zadłużenia, zakończonej wysłaniem monitu pisemnego. Naliczana jest ona do chwili spłaty zadłużenia przedterminowego. 100zł zapłacimy za sporządzenie kopii dokumentu dotyczącego Kredytu na Miarę. Ostatnie 100zł zapłacimy za zmianę Harmonogramu Spłat wydaną na życzenie Klienta zmianą daty płatności raty Kredytu lub zmianą okresu kredytowania.

10 tys.zł na 2 lata

Dla przykładu biorąc Kredyt na Miarę w wersji Standard na kwotę 10tys. zł na okres 2 lat. Spłacić będziemy musieli 12357 zł. oprocentowanie rzeczywiste wynosiło będzie 23,4%. Nie decydując się na ubezpieczenie poniesiemy koszt prowizji w wysokość 500zł. przy tej kwocie niewymagane będzie od nas zaświadczenie o dochodach ani zgoda współmałżonka.

Kredyt na Miarę to znaczy taki, który spełni nasze oczekiwania. Dostosowany zostanie do naszych potrzeb. Kredyt Raiffaisen Polbanku ma na to zadatki. Ofercie warto się przyjrzeć. A jaka jest wasza opinia? Czy banki powinny dostosowywać produkty do klientów czy oferować każdemu klientowi takie same produkty? Czekamy na opinie.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:27
Sobota 16 listopad 2013 22:27
Antek
Antek
Warszawa
Opinia pozytywna

Bank nie pobiera prowizji. Czy to nie jest wspaniała wiadomość? Tylko to ubezpieczenie mnie denerwuje. Czy ono jest obligatoryjne? Wiem że w ten sposób bank zabezpiecza swoje interesy, ale dlaczego ja mam ponosić dodatkowe koszty z tym związane. Po za tym same warunki spoko. JAK DLA MNIE MOŻNA BRAĆ W CIEMNO.

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Wtorek 26 listopad 2013 22:32 | Marta | Nowy Targ

Ubezpieczenie jest zabezpieczeniem dla banku. Jeżeli chcesz to możesz poszukać poręczyciela. Ale z tym jest na pewno trudno. A tu o ile wiem jeżeli nadpłacisz wcześniej kredyt to ubezpieczenie do ciebie wraca. A jeżeli nie to przynajmniej masz pewność że nie zostawiasz problemów dzieciom.

Niedziela 21 czerwiec 2015 13:58
Klient banku
Klient banku
Wies
Opinia pozytywna

Jest to bardzo dobry oddział banku. Pracuje tam bardzo dobry zespół Pań ,są bardzo miłe i znają bardzo dobrze swoje rzemiosło ,są kulturalne nie czeka się długo. Obsługa jednym słowem na sześć. Polecam ten bank bo warto.:)

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Niedziela 29 maj 2016 13:47 | klient banku | wieś

Raiffeisen w Nowym Targu jest najlepszym bankiem z jakim miałem do czynienia. pracuje tam bardzo dobra grupa Pań które naprawdę znają swoje rzemiosło.Są bardzo miłe w stosunku do klientów,nie trzeba długo czekać na obsługę. Służą dobrą radą są naprawdę wspaniałe. Życzę im wszystkiego najlepszego, zadowolenia z pracy oraz szczęścia w życiu osobistym.:)

Niedziela 4 wrzesień 2016 21:53
Kinga
Kinga
Wrocław

Ta opcja kredytowa w Raiffeisen mi sie bardzo podoba, tak samo jak fakt że nie potrzeba niewiadomo jakich zabezpieczeń itp itd, wygląda na to że całkiem bezproblemowo kredytu udzielają. Klamka zapadła, jutro idę do oddziału Raiffeisen w swoim mieście podpisać umowę na kredyt! Trzymajcie kciuki! :D

Skomentuj opinię

Wtorek 7 luty 2017 14:27
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama