PKO BP Kredyt odnawialny - Opinie

Limit kredytowy w koncie PKO BP - Opinie i forum

Środa 9 październik 2013 7:26
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Kredyt odnawialny w PKO BP

Kredyty odnawialne to produkty, z których coraz częściej Polacy korzystają. Jest to stały i szybki dostęp do pieniędzy. PKO BP proponując kredyt odnawialny zapewnia, że klient nie musi pilnować terminów spłat, ponieważ każdy wpływ na rachunek zmniejsza zadłużenie o wartość dokonanej wpłaty.

Dowolny cel

Główną zaletą tego produktu jest wygoda. Jest to rozwiązanie wygodne, ponieważ nie musimy robić specjalnych przelewów żeby go spłacać. Kredyt odnawialny spłacany jest z wpływów na konto. Nie musimy również załatwiać zbyt wielu formalności, po roku korzystania z produktu, umowa przedłuża się automatycznie. Kolejną zaletą kredytu odnawialnego w opinii wielu klientów PKO BP jest jego elastyczność. Co objawia się tym, że wysokość kredytu ustalana jest indywidualnie. Maksymalnie możemy otrzymać 100tys. zł. A klienci posiadający Konta Aurum i Konta Platinium II nawet 150tys. zł. Co korzystne kredyt w koncie możemy przeznaczać na dowolne cele. Przeznaczenie tego kredytu nie wymaga dokumentowania.

Opłaty

Chcąc otrzymać ten produkt poniesiemy opłaty za rozpatrzenie wniosku kredytowego oraz przygotowanie i zawarcie umowy kredytowej. Jedynie w przypadku konta Platinium II, opłata nie jest pobierana. Wpłacić będziemy musieli również prowizję za udzielenie oraz podwyższenie limitu kredytowego i przedłużenie okresu kredytowania na kolejne okresy 12-miesięczne. Kredyt oprocentowany jest według zmiennej stopy procentowej. Odsetki obliczane są w miesięcznych okresach obrachunkowych od wykorzystanego kredytu i pobierane są przez PKO Bank Polski z wolnych środków na rachunku.

Oprocentowanie

PKO BP zapewnia, że oprocentowanie kredytu uzależnione jest od rodzaju posiadanego konta osobistego oraz poszczególnych przedziałów kwotowych zadłużenia - już od 10,99% w skali roku w przypadku posiadaczy Konta Platinium II. A jak to wygląda w liczbach? Weźmy, jako przykład kredytu w wysokości 4 tys. zł w koncie za Zero PKO BP. Nominalna stopa oprocentowania kredytu wyniesie 15,90%,. Kwota, którą kredytobiorca będzie musiał spłacić 4 427,21 zł. Miesięcznie będzie to wynosiło klienta 362,73 zł. Prowizja to koszt 60 zł.

Musimy złożyć stosowny wniosek

Warunki, jakie musi spełniać kredytobiorca nie są wygórowane. Klient musi wnosi na rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy systematyczne wpływy, posiadać zdolność kredytową oraz nie może mieć salda debetowego w okresie 3 miesięcy przed złożeniem wniosku o udzielenie kredytu. Mimo, że jest to produkt dołączany do konta musimy złożyć w oddziale PKO Banku Polskim wniosek o udzielenie kredytu wraz z ewentualnymi dokumentami niezbędnymi do jego rozpatrzenia.

Elastyczny kredyt. Niewiele formalności. Produkt dostosowany do potrzeb i możliwości klienta. Produkty wydaje się atrakcyjny. Ale czy kredyty w koncie nie są swoistą pułapką dla klientów? Czekamy na wasze opinie dotyczące tych produktów.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Poniedziałek 22 styczeń 2018 12:31
Poniedziałek 21 październik 2013 21:00
Gość
Gość

świetna rzecz taki kredyt odnawialny, ale trzeba pamiętać żeby się w tym nie zatracić i nie jechać stale na kredycie

Skomentuj opinię

Wtorek 22 październik 2013 18:48
Gość
Gość

w mojej opinii to dobra oferta godna rozważenia jeśli ktoś potrzebuje gotówki i ma konto w pko bp

Skomentuj opinię

Wtorek 18 luty 2014 21:43
Aurela
Aurela
Bytom
Opinia pozytywna

Kredyt w koncie z kontem w PKO to opcja którą warto rozważyć. Ja długo nie chciałam słyszeć o kredytach a tym bardziej o takim w koncie osobistym. Po prostu bałam się go i nie potrafiłam sobie wyobrazić funkcjonowania tego limitu. W końcu doradca pokazał mi jakie to wszytko jest proste i dziś nie wyobrażam sobie, że nie mam limitu. Nie zawsze korzystam z kredytu w koncie ale są takie miesiące że nie mam wyboru i wtedy jest to dla mnie zbawienie.

Skomentuj opinię

Niedziela 24 maj 2015 13:11
Gość
Gość

jak spłacić kredyt odnawialny w pko?

Skomentuj opinię

Czwartek 12 listopad 2015 12:47
Gość
Gość

jak sprawdzić kiedy odnowi się limit w pko

Skomentuj opinię

Środa 9 grudzień 2015 22:07
Gość
Gość

ile wynosi opłata za przedłużenie kredytu odnawialnego w PKO BP

Skomentuj opinię

Czwartek 10 marzec 2016 21:41
Gość
Gość

czy mozliwe jest zwiekszenie limitu kredytu odnawialnego pko bp?

Skomentuj opinię

Czwartek 4 sierpień 2016 17:40
gość
gość
goleniow
Opinia negatywna

zbyt duża prowizja za odnowienie kredytu odnawialnego !!!

Skomentuj opinię

Piątek 24 luty 2017 19:35
Pawcio
Pawcio
Częstochowa

Witam wzialem wczoraj kredyt odnawialny w pko i wykorzystalem calosc 2000 zl,w marcu wplynie mi wynagrodzenie 2000 zl czy zostane bez srodkow wtedy czy 0 zl mi na koncie zostanie?

Skomentuj opinię

Poniedziałek 12 czerwiec 2017 13:17
Patryk
Patryk
Bielawa

Dlaczego przychodzi mi mail , że muszę dokończyć wniosek kiedy po wpisaniu kodu pokazuje mi że czeka na rozpatrzenie ?

Skomentuj opinię

Poniedziałek 22 styczeń 2018 12:31
Gość
Gość

Szanowni Państwo

Firma BizPark zaprasza do uzupełnienia ankiety odnośnie inwestowania (link poniżej). Niniejsza ankieta powstała na potrzeby opracowania studium wykonalności projektu platformy finansowej FINAPP. Ankieta jest anonimowa i zajmie Państwu tylko 2 minuty. Wśród uczestników, którzy podadzą adres e-mail rozlosujemy drobne upominki.

ankieta.bizpark.co

Pozdrawiamy Zespół FINAPP by BizPark

Skomentuj opinię

Reklama