PKO BP Kredyt gotówkowy AURUM - Opinie

PKO BP AURUM kredyt - Opinie klientów

Środa 9 październik 2013 7:26
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Kredyt gotówkowy AURUM

Bank PKO BP przygotował dla swoich prestiżowych klientów, korzystających z Programu Bankowości Osobistej AURUM specjalną ofertę kredytową. Jest to produkt skierowany do najbardziej wymagających klientów PKO BP.

Preferencyjne warunki

Do kredytu mogą przystąpić klienci prestiżowi, którzy korzystają z Programu AURUM w PKO Banku Polskim oraz posiadają albo otworzą w PKO Banku Polskim rachunek Złote Konto albo Konto Aurum. Produkt ten ma wyróżniać atrakcyjne, negocjowane oprocentowanie, oparte o stawki referencyjne rynku międzybankowego i atrakcyjną, negocjowaną prowizję za udzielenie kredytu. Dodatkowo klienci mają możliwość elastycznego, uzgodnionego indywidualnie zabezpieczenia spłaty kredytu. Kredytobiorca ma mieć możliwość wcześniejszej spłaty kredytu, w innym terminie niż ustalony w umowie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Pieniądze przekazane będą klientowi w formie gotówkowej lub bezgotówkowej, w zależności od preferencji klienta i wydanej przez niego dyspozycji. Do jego dyspozycji są też pakiety ubezpieczeń (na wypadek np.: śmierci, utraty pracy i poważnego zachorowania).

Spłata według preferencji

PKO BP daje klientom możliwość podjęcia decyzji czy chce kredyt spłacać wg stałej lub zmiennej stopy procentowej, w ratach miesięcznych, kwartalnych lub jednorazowo na koniec okresu kredytowania.

Zabezpieczenia

Przy kredycie gotówkowym AURUM mamy do czynienia z indywidualnie uzgadnianymi z klientem formami zabezpieczenia. Mogą to być: potrącenia wymagalnej wierzytelności Banku z RORu klienta, weksel własny in blanco lub standardowe poręczenie. Dodatkowo klient może wyrazić chęć spłaty poprzez wpłatę środków pieniężnych na rachunek banku, zastaw na jednostkach uczestnictwa funduszy inwestycyjnych czy blokadę papierów wartościowych.

Brak górnego limitu

Minimalna kwota kredytu jest w obiegowej opinii dość wysoka, jednak musimy pamiętać, że jest to oferta prestiżowa, wynosi ona 15tys., maksymalna nie została wyznaczona. Ustalono jednak maksymalny okres kredytowania. Jest to 10 lat. Dodatkowo klient korzystający z kredytu gotówkowego AURUM Banku PKO BP może liczyć na karencję w spłacie kredytu, wydłużenie okresu kredytowania, zawieszenia spłaty kredytu lub podwyższenia kwoty kredytu.

Opłaty i prowizje

W przypadku kredytu gotówkowego AURUM klient nie ponosi kosztów związanych z rozpatrzeniem wniosku. Prowizja jest natomiast negocjowalna. PKO BP informuje, że jeżeli klient zdecyduje się na wykupienie ubezpieczenia oferowanego do kredytu lub zabezpieczenia w postaci zastawu na jednostkach uczestnictwa PKO TFI wysokość prowizji zostanie obniżona.

PKO BP jak większość banków ma świadomość znaczenia produktów skierowanych do klientów zamożniejszych. Negocjowane oprocentowanie, możliwość elastycznego zabezpieczenia spłaty kredytu, możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez ponoszenia dodatkowych kosztów to na pewno dogodne warunki dla kredytobiorcy. A jakie są wasze opinie dotyczące tego produktu? PKO BP spełnia oczekiwania najbogatszych odbiorców?

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:29
Niedziela 17 listopad 2013 19:48
Krystyna
Krystyna
Olsztyn
Opinia pozytywna

OOO, fajnie że bank wychodzi z propozycją dla stałych klientów. Już przyzwyczailiśmy się chyba że jako stali klienci rożnych instytucji nie mamy szans na rabaty i promocje. A tu proszę zdziwienie. Mamy rabaty dla stałych klientów. Mam tylko nadzieję, że to negocjowane oprocentowanie, i specjalne warunki są dobre.

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Czwartek 28 listopad 2013 21:34 | Mateusz | Brzeg

Kredyt gotówkowy AURUM to gwarancja tego, że klient nie ponosi kosztów związanych z rozpatrzeniem wniosku. W innych bankach czeto niestety taka prowizja jest pobierana. PKO BP informuje, że jeżeli klient zdecyduje się na wykupienie ubezpieczenia oferowanego do kredytu lub zabezpieczenia w postaci zastawu na jednostkach uczestnictwa PKO TFI wysokość prowizji zostanie obniżona. To też dobra wiadomość bo daje kolejne możliwości obniżenia rat kredytu gotówkowego.

Sobota 12 grudzień 2015 22:35
Gość
Gość

czy w pko można mieć dwie pożyczki na raz, jedną już mam, ale potrzebuję dodatkową kasę na święta

Skomentuj opinię

Piątek 18 grudzień 2015 12:02
Gość
Gość

czy bank pko sprawdza krd?

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Poniedziałek 4 styczeń 2016 21:19 | Gość

nie ma na to reguły, najczęściej nie bo wystarczy bik, ale w pewnych przypadkach sprawdza też krd

Niedziela 21 luty 2016 20:04
Gość
Gość

jak długo trzeba czekać na kredyt w pko w 2016?

Skomentuj opinię

Czwartek 2 czerwiec 2016 9:23
Gość
Gość

czy trzeba mieć zaświadczenie z zakładu pracy przy pożyczce do 2 tys?

Skomentuj opinię

Czwartek 14 lipiec 2016 15:52
Gość
Gość

czy żeby wziąć kredyt w pko trzeba mieć przepracowane 3 miesiące?

Skomentuj opinię

Wtorek 7 luty 2017 14:29
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama