Ofprofit - Opinie

Ofprofit.com - Forum i opinie klientów

Poniedziałek 7 listopad 2016 12:10
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Ofprofit.com - innowacyjny social lending

Ofprofit.com to polska platforma inwestycyjna, która wprowadza na rynek bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną. Oferowany model inwestycyjny opiera się na połączeniu dwóch sprawdzonych i obecnie funkcjonujących na rynku rozwiązań. Pierwszym rozwiązaniem jest bezpośrednia obsługa każdego pożyczkobiorcy w jego miejscu zamieszkania lub zatrudnienia przez przedstawiciela ofprofit.com. Bezpośredni kontakt z pożyczkobiorcą jest zapewniony na każdym etapie pożyczki. Drugim zaś jest możliwość dokonywania inwestycji przez inwestora znajdującego się w dowolnym miejscu na świecie. Stronami umowy o pożyczkę są bezpośrednio pożyczkodawca (inwestor) oraz pożyczkobiorca. Ofprofit.com jest jedynie spójnikiem łączącym obie strony na każdym etapie trwania pożyczki.

Wymagania wobec pożyczkobiorcy

Pożyczkobiorca musi być osobą pełnoletnią z pełną zdolnością do czynności cywilnoprawnych. Dodatkowo musi zamieszkiwać w miejscowości, którą obejmuje zasięg działalności przedstawicieli terenowych ofprofit.com. W chwili obecnej jest to województwo śląskie. Od stycznia 2017 roku dostępne będą kolejne regiony. Po wstępnej weryfikacji, która odbywa się w domu klienta, potencjalny pożyczkobiorca oceniany jest pod kątem zdolności do zaciągnięcia pożyczki oraz zdolność do jej spłaty z uwzględnieniem cotygodniowego harmonogramu spłat. Po pozytywnej weryfikacji oferty pożyczkobiorców udostępniane są pożyczkodawcom na stronie ofprofit.com.

Procedura udzielania pożyczki

W chwili gdy Inwestor podejmie decyzję o udzieleniu pożyczki wybranemu przez siebie pożyczkodawcy ofprofit.com dokona wszystkich czynności związanych z przeprowadzeniem procedury udzielenia pożyczki. W szczególności do podpisania w imieniu i na rzecz pożyczkodawcy umowy o pożyczkę gotówkową oraz do bezpiecznego przekazanie kwoty pożyczki pożyczkobiorcy. Po udzieleniu pożyczki przedstawiciele terenowi ofprofit.com systematycznie odbiorą raty z udzielonej pożyczki. Wszystkie czynności związane z pożyczką widoczne są na bieżąco w panelu inwestora na stronie ofprofit.com. Inwestorowi pozostaje zaś obserwacja trwającej inwestycji, sprawdzanie wpływów na rachunek bankowy oraz możliwość dokonywania kolejnych inwestycji.

Propozycja dla inwestorów

Proponowane inwestycje charakteryzują się stosunkowo niedługim okresem trwania. Najkrótsza pożyczka trwa 40 tygodni a najdłuższa 60 tygodni. Najpopularniejszym okresem spłaty jest jednak okres pośredni trwający 50 tygodni. Kwoty proponowanych pożyczek są w przedziale od 1281 zł do maksymalnie 4188 zł. Z tytułu udzielonej pożyczki pożyczkodawcy przysługują odsetki maksymalne określane na podstawie decyzji RPP. Dodatkowo za każdą uruchomioną pożyczkę pożyczkodawca otrzymuje bonus o wartości 8% pożyczki wypłacany po uruchomieniu pożyczki. Średni zysk z inwestycji wynosi zatem około 13% jej wartości. Dodatkowo każda z pożyczek zabezpieczona jest poręczeniem. Poręczycielem jest firma windykacyjna, która w przypadku braku spłaty pożyczki zwróci pożyczkodawcy wartość pozostałego do spłaty kapitału. Firma windykacyjna będzie zaś dochodzić swoich roszczeń od pożyczkobiorcy na podstawie weksla wystawionego przez pożyczkobiorcę w chwili podpisania umowy o pożyczkę.

Procedura wobec inwestora

Podejmując decyzję o chęci udzielania pożyczek wybranym przez siebie pożyczkobiorcom za pośrednictwem platformy inwestycyjnej ofprofit.com jako inwestor, trzeba założyć konto i uiścić opłatę rejestracyjną w wysokości 1 zł. Opłata ta stanowi metodę weryfikacji prawdziwości danych powiązanych z kontem i rachunkiem bankowym. Ofprofit.com nie pobiera żadnych dodatkowych opłat od inwestorów z tytułu dokonywanych inwestycji.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:18
Piątek 18 listopad 2016 15:50
kabaty
kabaty
wawa

Wszystko ładnie i pięknie tylko nigdzie nie ma danych firmy Krs itp. A zachodzi obawa że jest to bliźniaczy twór klubu inwestorów.pl wokół którego unosi się smród okropny

Skomentuj opinię

Poniedziałek 9 styczeń 2017 16:25
Darek
Darek
malopolska

Wygląda zachęcająco jakieś namiary na firmę?

Skomentuj opinię

Wtorek 7 luty 2017 14:18
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Witam Masz problem w uzyskaniu pożyczki lub kredytu? Twoim problemem jest zły Bik i zła przeszłość kredytowa? Mamy na to sposób przyjdź do nas jeśli masz samochód i jesteś jego jedynym właścicielem. Możesz uzyskać kredyt do 60 % wartości samochodu. 100 % przyznawalność bez względu na bazy BIK, Krd, Komornik i inne. Mój tel 668 810 547 proszę o pozostawienie numeru telefonu oddzwonię

Skomentuj opinię

Reklama