Millennium Pożyczka hipoteczna - Opinie

Pożyczka hipoteczna Bank Millennium - Opinie klientów

Środa 9 październik 2013 7:26
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Pożyczka hipoteczna w Banku Millennium

Pożyczkę hipoteczną w Banku Millennium warto rozważyć ze względu na dość długi, bo 25 letni możliwy okres kredytowania oraz kwotę, jaką można otrzymać, jest to aż 70% wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem. To w opinii klientów spore zalety. Jakie jeszcze zalety ma pożyczka hipoteczna w Millennium?

Minimalnie 20tys. na 3 lata

Millenium gwarantuje nam krótki czas udzielenia pożyczki, akceptację wielu różnych źródeł dochodu. Minimalna kwota pożyczki, jaką możemy otrzymać to 20 tys. zł. maksymalnie jest to do 70% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie pożyczki. Minimalny okres kredytowania to 3 lata, maksymalny 25 lat. Pożyczkę otrzymać możemy tylko w złotówkach. Pieniądze otrzymamy według naszych preferencji jednorazowo lub w transzach.

Spłata pożyczki

Zadłużenie możemy spłacać również według uznania w ratach równych lub malejących. Mamy możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, czyli odroczenia płatności jednej raty pożyczki w roku. Przysługuje nam do tego 6-miesięczna karencja, czyli możliwość odroczenia spłaty kapitału na pół roku. Jeżeli zechcemy wcześniej spłacić pożyczkę nie poniesiemy kosztów. Jeśli nastąpi to w okresie późniejszym niż 4 lata po zaciągnięciu pożyczki lub w ciągu pierwszych 4 lat, jeśli łączna suma nadpłat nie przekroczy 30% przyznanej kwoty.

Zabezpieczenie

Bank Millennium wymaga, aby zabezpieczeniem przy tej pożyczce była hipoteka na nieruchomości mieszkalnej wpisana na pierwszym miejscu na rzecz Banku Millennium.

Oprocentowanie

Oprocentowanie, jakie proponuje nam Bank Millennium jest zmienne. Zmienia się, co 3 miesiące. Zależne jest ono od kwoty pożyczki oraz wysokości wartości zabezpieczenia. Przyjmuje się, że jeżeli pożyczana kwota jest większa niż 150tys.zł to oprocentowanie wynosi 6,3 do 6,7%, jeżeli jest niższa niż 150tys.zł oprocentowanie wyniesie od 6,5 do 6,85 %.

Prowizja

Prowizja bankowa za udzielenie Pożyczki Hipotecznej wynosi 2%. Opłata za opinię dotyczącą zabezpieczenia kredytu uzależniona jest od typu zabezpieczenia. W przypadku lokalu mieszkalnego i działki zapłacimy 480zł, jeżeli zabezpieczaniem będzie budynek mieszkalny, czyli: dom wolnostojący, segment w zabudowie szeregowej, dom bliźniaczy, dom letniskowy całoroczny zapłacimy 800zł. Za podwyższenia kwoty kredytu zapłacimy 2% od tej kwoty.

Oprocentowanie faktycznie nie najwyższe, pożyczka do 70% wartości nieruchomości, okres kredytowania 25 lat. Chyba znaleźliśmy lidera wśród pożyczek hipotecznych. A czy wy dostrzegacie jakieś wady? Czekamy na wasze opinie odnośnie tego produktu i tego czy widzicie dla niego na rynku konkurencje.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:36
Poniedziałek 28 październik 2013 23:13
Kinga
Kinga
Kielce
Opinia pozytywna

Millenium oferuje nam w obecnej chwili fajną pożyczkę hipoteczną- która może być przeznaczona na dowolny cel. Zaletą tej pożyczki hipotecznej jest, to że przysługuje nam do 6-miesięczna karencja, czyli możliwość odroczenia spłaty kapitału na pół roku. Jeżeli zechcemy wcześniej spłacić pożyczkę nie poniesiemy kosztów. Ponadto dostajemy konkurencyjne oprocentowanie i wsparcie profesjonalistów.

Skomentuj opinię

Niedziela 19 styczeń 2014 21:40
Mirek
Mirek
Białystok
Opinia pozytywna

"Minimalna kwota pożyczki, jaką możemy otrzymać to 20 tys. zł. maksymalnie jest to do 70% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie pożyczki. Minimalny okres kredytowania to 3 lata, maksymalny 25 lat. Pożyczkę otrzymać możemy tylko w złotówkach. Pieniądze otrzymamy według naszych preferencji jednorazowo lub w transzach." Bardzo mi się podoba ta oferta. Od jakiegoś czasu szukam niewielkiej kwoty tak około 25 tysięcy na wykup mieszkania. Tu mam szanse na pożyczkę hipoteczna waśnie z niewielka kwota. Brawo.

Skomentuj opinię

Wtorek 7 luty 2017 14:36
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama