Millennium Pożyczka gotówkowa - Opinie

Pożyczka gotówkowa Banku Millennium - forum i opinie klientów banku

Środa 9 październik 2013 7:26
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Pożyczka gotówkowa z Gwarancją Najniższego Oprocentowania w Millennium

Bank Millennium proponuje nam produkt z gwarantowaną najniższą ratą. W ramach tej oferty otrzymamy zwrot różnicy i zmianę wysokości oprocentowania na takie samo, jeśli w ciągu 30 dni znajdziemy niższe oprocentowanie. Decyzję kredytową otrzymać mamy w 15 minut, a wypłata środków pożyczki nastąpić ma w ciągu 2 dni.

Pożyczyć możemy od tysiąca do 80tys.zł

Millennium wynagradza tez swoich stałych klientów. Klienci Banku mogą liczyć nawet na 150tys.zł pożyczki i niższe oprocentowanie dla przelewających swoje wynagrodzenie lub dochód netto na konto w Banku Millennium.

Oprocentowanie

Chcąc pożyczyć kwotę 15tys. na okres 36 miesięcy nasza rata wyniesie 551zł. Rzeczywista stopa procentowa wyniesie nas 22,94%. Pożyczając 10tys.zł na 2 lata rata przy oprocentowaniu 23,16% wyniesie 514zł. Natomiast przy kwocie 50tys.zł na 5lat, oprocentowanie to 20,38%, przy tym rata wyniesie 1290zł. Widać, więc jak na dłoni, że im wyższa pożyczona kwota tym atrakcyjniejsze oprocentowanie.

Ubezpieczenie

Możemy również skorzystać z ubezpieczenia spłaty pożyczki, na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych,  takich jak: utrata stałego źródła dochodów albo hospitalizacja w wyniku nieszczęśliwego wypadku, czasowa niezdolność do pracy albo śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, całkowita niezdolność do pracy albo inwalidztwo w wyniku nieszczęśliwego wypadku, poważne zachorowanie lub śmierć. Przystąpienie do ubezpieczenia odbywa się w trakcie zawierania umowy pożyczki, a ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się następnego dnia po uruchomieniu pożyczki. Opłata ubezpieczeniowa wynosi 0,3% przyznanej kwoty pożyczki miesięcznie doliczana jest do kwoty kredytu.

Osobiście, przez Internet lub telefon

Pożyczkę możemy otrzymać tradycyjnie, składając wniosek w placówce banku Millennium. Okazać musimy również dowód osobisty oraz dokument potwierdzający uzyskiwany dochód. Decyzje możemy otrzymać już po kwadransie jeżeli w opinii banku jesteśmy wiarygodnymi kredytobiorcami. Procedury przebiegną również szybko w trakcie kontaktu drogą mailową czy telefoniczną. Pod warunkiem, że wykazujemy się zdolnością kredytową i generujemy stałe dochody.

Możliwość zwrotu

Jeżeli znajdziemy ofertę oprocentowana atrakcyjniej musimy złożyć dokument będący potwierdzeniem warunków cenowych w innym banku wraz z decyzją kredytową . Mamy na to 30 dni od podpisania przez nas umowy. Formularz musi być zgodny z wzorem Europejskiego Formularza Informacyjnego, wraz ze złożonym podpisem pracownika banku oraz pozytywną decyzją kredytową.

Podsumowując oferta Banku Millennium wydaje się dość atrakcyjna i bez możliwości zwrotu kosztów. Procedura starania się o zwrot czy zmniejszenie raty jest dość zawiła. Jest to typowy chwyt marketingowy. A jaka jest wasza opinia dotycząca tej promocji w Millennium? Czekamy na wasze opinie. Skorzystalibyście z tej oferty, wiedząc że możecie zaoszczędzić kilkanaście złotych miesięcznie?

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:31
Sobota 2 listopad 2013 22:08
Aleks
Aleks
Ostrowiec Świętokrzyski
Opinia pozytywna

W końcu ktoś pomyślał i oto właśnie Bank Millennium proponuje nam produkt z gwarantowaną najniższą ratą. W ramach tej oferty otrzymamy zwrot różnicy i zmianę wysokości oprocentowania na takie samo, jeśli w ciągu 30 dni znajdziemy niższe oprocentowanie. Decyzję kredytową otrzymać mamy w 15 minut, a wypłata środków pożyczki nastąpić ma w ciągu 2 dni. Bardzo fajnie i myślę że nie tylko mi przypadło to do gustu :)

Skomentuj opinię

Wtorek 26 listopad 2013 22:25
Miachał
Miachał
Tychy
Opinia pozytywna

To co mi najbardziej odpowiada to to że nie muszę stać w kolejce. Mam ochotę na pożyczkę gotówkową nie ma sprawy. Siadam przed laptopem i załatwiam formalności siedząc we własnym fotelu. To mi najbardziej odpowiada. Nie martwię się o pogodę czas. Wszytko mam pod ręką nie muszę biegać i załatwiać na mieście. Kredyt gotówkowy w Millennium jest the best.

Skomentuj opinię

Wtorek 7 luty 2017 14:31
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama