ING Kredyt odnawialny - Opinie

Kredyt odnawialny w koncie ING Banku Śląskiego - Forum i Opinie - Konto z kredytem

Wtorek 5 listopad 2013 16:07
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Kredyt w koncie ING Banku Śląskiego

Posiadając konto osobiste ING Banku Śląskiego zamówić możemy kredyt w koncie. Otrzymać możemy do 200tys. zł lub 6-cio krotności dochodów netto. Za przyznanie limitu, jak i za podwyższenie limitu nie będziemy musieli płacić. A obecnie w ramach oferty promocyjnej oprocentowanie wynosi 9,90% przez okres pierwszych 180 dni od uruchomienia.

Bankujesz – Kupujesz

Dzięki posiadanemu limitowi przystąpić będziemy mogli do programu lojalnościowego Bankujesz-Kupujesz w jego ramach kupimy produkty renomowanych firm w niższych cenach. W ramach programu zbierać będziemy punkty. Następnie zamienić je możemy na produkty partnerów.

Koszty

Oczywiście obiegowa opinia, że nie ma nic za darmo sprawdza się i w tym wypadku. Korzystanie z limitu nie jest w pełni bezpłatne. 20 zł zapłacimy za każdy wniosek aneksu do umowy limitu zadłużenia w koncie, jeśli zechcemy go zmniejszyć. Następnie za obsługę limitu zadłużenia dla osób korzystających z kont: Konto Direct, Konto Klasyczne, Konto Komfort, Konto Student zapłacimy rocznie 1,8% kwoty przyznanego limitu. Zaznaczyć trzeba, że obowiązuje nas opłata za przelew dokonany jednorazowo na rachunek w innym Banku w wysokości 9 zł. Kolejne 9zl zapłacimy za wpłatę gotówkową w kasie ING Banku Śląskiego.

Przykładowe koszty faktyczne dla posiadacza Direct i VIP

Oprocentowanie faktyczne limitu wynosić może 17,1% lub 15,52%. W zależności od tego, jakie konto posiadamy. Osoby posiadające Konto Direct w ING Banku Śląskim zapłacą 17,71%. Oprocentowanie takie zostanie naliczone w przypadku, gdy kwota limitu w Koncie Direct ING Banku Śląskiego wyniesie 4 381 zł, a limit zostanie w pełni wykorzystany przez cały okres kredytowania 12 miesięcy. Całkowity koszt tego kredytu wyniesie 717 zł. osoby posiadające w ING banku Śląskim Konto VIP zapłacą 15,52%. Przyjęte oprocentowanie odnosi się do osób, którym przyznano limit 37 963 zł, Całkowity koszt kredytu wyniesie 5 493,59 zł, Całkowita kwota do zapłaty przez Posiadacza Konta VIP wyniesie 43 456,59 zł.

Oferta banków, jeśli chodzi o kredyty w koncie jest wciąż uboga i niezadowalająca. Oprocentowanie ponad 17% jest wysokie. Produkt dość ryzykowny, raczej dla potrafiących z głową zarządzać swoimi finansami. A jaka wasza jest opinia o tego typu produktach?

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 12 styczeń 2016 22:25
Sobota 9 listopad 2013 14:11
Mariola
Mariola
Rzeszów
Opinia pozytywna

Warto mieć konto w ING i to nie podlega dla mnie żadnej dyskusji. Ja konto mam tu już 6 lat i jestem bardzo zadowolona. Opłaty mam naprawdę minimalne szczególnie, że korzystam ze wszystkich nowinek i promocji oferowanych przez bank. Co do limitu w koncie nie mam jeszcze, ale się przymierzam. Wydaje mi się rozsądnym rozwiązaniem. Opłaty też są całkiem logiczne tak więc chyba w najbliższym czasie założę sobie ten kredyt w koncie.

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Poniedziałek 23 grudzień 2013 23:44 | Stach | Przemyśl

Konta w ING w cal renie są takie wspaniałe. Opłaty wysokie, a żeby coś załatwić na miejscu w placówce to trzeba mieć anielską cierpliwość. Po za tym te naganianie.Wydziwianie ofertami jest denerwujące. Co do samego limitu mogę się zgodzić że jest tani i warto go mieć. Zawsze może się przydać na niespodziewane wydatki.

Wtorek 17 listopad 2015 23:51
Gość
Gość

jakie jest obecnie oprocentowanie?

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Poniedziałek 21 grudzień 2015 14:49 | Gość

też chciałam o to zapytać, czy ten odnawialny kredyt jest lepszy od zwykłego gotówkowego?

Wtorek 12 styczeń 2016 22:25
Gość
Gość

czy mozna zmniejszyc limit na koncie zadłużenia ing

Skomentuj opinię

Reklama