Eurobank Linia kredytowa w koncie osobistym - Opinie

Kredyt odnawialny w koncie Eurobanku - Forum i opinie klientów banku

Środa 9 październik 2013 7:26
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Linia kredytowa w koncie osobistym Eurobank

Limit kredytowy w koncie osobistym w Eurobanku umożliwia nam otrzymanie dodatkowych środków miedzy tysiącem a nawet 100tys.zł. Osoby posiadające konto w Eurobanku otrzymają zwrot prowizji za przyznanie limitu. Co jeszcze zyskamy w momencie przyznania nam linii kredytowej w Eurobanku?

10 dni bez odsetek

Jeżeli limit spłacimy w ciągu 10 dni nienaliczone nam zostaną odsetki. Zwrócona nam zostanie również prowizja za przyznanie i odnowienie limitu, jeżeli przelewamy swoje wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę lub świadczenie z tytułu emerytury lub renty na konto w Eurobanku. Odsetki naliczane są jedynie od wykorzystanej kwoty. Mamy możliwość odnowienia limitu na kolejny rok.

Bez dodatkowych zabezpieczeń

Eurobank nie wymaga od nas żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Zapewnia, że formalności załatwimy nawet w 15 minut. Dokumenty, jakie musimy przedstawić to wyciąg z konta dokumentujący 3 ostatnie wpływy wynagrodzenia na rachunek lub PIT-11, lub druk RMUA, lub zaświadczenie o dochodach przy dochodach otrzymywanych z tytułu umowy o pracę.

Wygoda

Linia kredytowa w koncie osobistym Eurobank ma zapewniać nam również wygodę korzystania. Pieniądze możemy wpłacać i wypłacać w bankomacie lub placówce. Dokonywać transakcji przez Internet lub płatności przy użyciu karty płatniczej. Dodatkowo nie musimy martwić się o spłatę, ponieważ to Eurobank pobierał będzie kwoty ze środków znajdujących się na koncie i co najważniejsze w powszechnej opinii- nie musimy wskazywać, na jaki cel potrzebne są nam środki.

Oprocentowanie

Oprocentowanie limitu kredytowego w rachunku bieżącym w Eurobanku zależy od kwoty zadłużenia. Jeżeli jest to kwota nieprzekraczająca 3tys.zł oprocentowanie wyniesie 14,90%, jeżeli jest to kwota od 3 do 6tys.zł oprocentowanie to 12,90%, jeżeli powyżej 6tys.zł zapłacimy 10,9% od tej kwoty. Jeżeli przyznany nam limit to 30tys.zł, wykorzystamy z tego połowę czyli 15tys.zł, zapłacimy miesięcznie 75zł odsetek. Jeżeli nasz limit to 60tys.zł a wykorzystamy 30tys.zł zapłacimy już 140zł miesięcznych odsetek. Przy ustanowionym limicie 5tys.zł, i wykorzystanych 2tys.zł kwota miesięcznych odsetek to 12,25zł. Wniosek jest jeden im mniejszy limit tym kwota odsetek będzie dla nas i dla naszego portfela mniej odczuwalna.

10 dni okresu na spłatę limitu wydaje się dość krótki, za to kwoty, które będziemy musieli spłacać stosunkowo wysokie. wygoda w tego typu produktach jest fakt, ze nie musimy się martwić o to czy przelew został dokonany, bo sam bank automatycznie dokonuje spłaty limitów. Ale czy nie jest to za duża cena za wygodę? Czekamy na wasze opinie.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Poniedziałek 30 maj 2016 15:04
Środa 6 listopad 2013 22:41
Anna
Anna
Rumia
Opinia pozytywna

Miło, że bank daje możliwość tego że jeżeli pożyczone pieniądze spłacimy w ciągu 10 dni nienaliczone nam zostaną odsetki.Ponadto zwrócona nam zostanie również prowizja za przyznanie i odnowienie limitu, jeżeli przelewamy swoje wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę lub świadczenie z tytułu emerytury lub renty na konto w Eurobanku. W przypadku limitu w końce odsetki naliczane są jedynie od wykorzystanej kwoty. Mamy możliwość odnowienia limitu na kolejny rok.

Skomentuj opinię

Wtorek 3 grudzień 2013 21:49
Aldona
Aldona
Kutno
Opinia pozytywna

linia w koncie to fajna sprawa. Do tej pory myślałam, że najlepiej wybierać kartę kredytową. Ale okazało się że wypłacając z niej pieniądze w bankomacie ponoszę olbrzymie koszty z tym związane. Przy limicie tych kosztów nie ma. A w dodatku Osoby posiadające konto w Eurobanku otrzymają zwrot prowizji za przyznanie limitu. Wystarczy być klientem i wszytko mamy dużo taniej.

Skomentuj opinię

Reklama