Eurobank Kredyt odnawialny - Opinie

Eurobank kredyt z kontem - Opinie

Środa 9 październik 2013 7:26
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Tani kredyt z kontem w Eurobanku

Kredyt z niskim oprocentowaniem z kontem za 0 zł. Sprawdźmy, gdzie kryją się opłaty i czy faktycznie można ich uniknąć.

10 tys zł na okres 24 miesięcy

Jak niskie jest oprocentowanie przy tym kredycie? Przykładowo zaciągając kredyt w wysokości 10tys zł na okres 24 miesięcy, spłacając równe raty, oprocentowanie rzeczywiste wyniesie 16,30%. Prowizja ro 310zł. Miesięczna rata wyniesie 485,81 zł. Łącznie spłacimy, więc 11659,42 zł. Eurobank nie wymaga od nas jednak wykupienia ubezpieczenia. Maksymalnie możemy otrzymać kredyt na 120 tys. zł na 84 miesiące. Do kredytu możemy przystąpić z drugą osobą - członkiem rodziny.

Możliwość wyboru terminu spłaty

Eurobank daje nam możliwość wyboru terminu spłaty oraz skorzystania ze zlecenia spłaty - rata będzie automatycznie pobierana z konta, co stanowi na pewno duże ułatwienie dla klienta. Kolejną atrakcją są wakacje kredytowe. Możemy z nich skorzystać raz w roku.

Konieczne konto

Warunkiem uzyskania niższej raty jest posiadanie konta w Eurobanku, na które regularnie będzie przelewane nasze wynagrodzenie. Na otwarcie takiego konta mamy, aż miesiąc od momentu zaciągnięcia kredytu. W tym czasie musimy przenieść konto do Eurobanku i złożyć dyspozycję o przelewaniu wynagrodzenia. Przy tym kredycie mamy też możliwość powiększenia środków (kwoty kredytu), nadal płacąc jedną ratę. Jeżeli chodzi o samo konto to jest ono darmowe, ale pod pewnymi warunkami. Po pierwsze muszą na nie wpływać środki miesięcznie w wysokości min. 1 500 zł lub średnie miesięczne saldo konta musi wynosić min. 15 tys. zł. drugim warunkiem jest posiadanie aktywnej karty kredytowej. Jeżeli spełnione zostaną te warunki to nie będziemy musieli płacić za: przelewy zwykłe i zlecenia stałe przez Internet, niezależnie od liczby transakcji, wypłatę gotówki w złotówkach w dowolnym bankomacie w Polsce, wydanie i posiadanie karty debetowej, przelewy realizowane w Automatycznym Serwisie Telefonicznym, pakiet ubezpieczeń: Home Assistance, Medical Assistance, Assistance sprzętu komputerowego.

Plus limit w koncie

Dodatkową zaletą jest możliwość uruchomienia limitu w koncie w kwocie do 100tys. zł. Możemy też założyć dodatkowe konto dla dziecka. Eurobank ma również bogatą ofertę, jeśli chodzi o programy rabatowe. W tym przypadku skorzystać możemy z programu Kupujesz - Zyskujesz, dzięki któremu zyskać możemy 0,5% kwoty każdej transakcji bezgotówkowej wykonanej kartą debetową - nawet 750 zł w ciągu roku.

Wnioski są proste. Kredyt z kontem Eurobanku polecamy wszystkim, którzy chcieliby założyć sobie konto osobiste. Jeżeli mamy takie, z którego jesteśmy zadowoleni warto poszukać jednak innego rozwiązania. A co nasi czytelnicy myślą o atrakcyjniej oprocentowanym kredycie w zamian za założenie konta. Czy obecnie jesteśmy w stanie unikać takich rozwiązań? Czekamy na opinie.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Poniedziałek 30 maj 2016 14:22
Poniedziałek 28 październik 2013 23:10
Ida
Ida
Jasło
Opinia pozytywna

Ta oferta jest bardzo interesująca. Nigdy nie szukałam limitu w koncie bo tak naprawdę nie widziałam potrzeby i zastosowania takiego rozwiązania. Jednak możliwość posiadania dostępu do dodatkowej gotówki jest bardzo kusząca. W dodatku przy założeniu, że bierzemy kredyt w wysokości 10tys zł na okres 24 miesięcy, spłacając równe raty, oprocentowanie rzeczywiste wyniesie 16,30%. Prowizja to 310zł. Miesięczna rata wyniesie 485,81 zł. Łącznie spłacimy, więc 11659,42 zł. Nie są to znaczące koszty i oczywiście wcale nie trzeba korzystać z tak wielkiej kwoty.

Skomentuj opinię

Sobota 16 listopad 2013 22:20
LIME
LIME
Sanok
Opinia pozytywna

Limit w koncie to wspaniała rzecz. Szczególnie w eurobanku. Nie zawsze trzeba z niego korzystać, ale świadomość że zawsze w razie potrzeby można wziąć kilka złotych jest fajna. Ponadto kredyt w koncie jest bezpłatny jeśli zachowamy termin i zasady związane z jego obsługą. Więc można mieć dodatkowe pieniądze całkiem za darmo. I można wybierać gotówkę z bankomatu bez opłat.

Skomentuj opinię

Czwartek 28 listopad 2013 21:57
Kalina
Kalina
Olsztyn
Opinia pozytywna

Z limitem w eurobanku tylko zyskujemy. Sam okres bez odsetkowy to 10 dowolnie wybranych dni w miesiącu. Ponadto mając konto classic możemy liczyć na zwrot 0,5% kosztów zakupów, z programu kupujesz zyskujesz. Mając linię nie musimy się martwić że nam zabraknie pieniędzy.

Skomentuj opinię

Reklama