Eurobank Kredyt gotówkowy Cashback - Opinie

Kredyt gotówkowy Cash-back w Eurobanku - Forum i opinie klientów

Poniedziałek 18 listopad 2013 12:06
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Kredyt gotówkowy Cash – back w Eurobanku

Kolejny produkt kredytowy firmowany twarzą Piotra Adamczyka. Reklama- skecz, krótka i zabawna. A jakie przymiotniki pasują do produktu? Opłacalny? Sprawdźmy.

Zwrot 5%

Istota produktu polega na zwrocie odsetek w wysokości 5% raty. Otrzymać możemy maksymalnie 40 tys. zł na 84 miesiące. Przykładowo, jeśli zechcemy otrzymać 16 500 zł dla 54 miesięcy z prowizją i opłatą przygotowawczą w kwocie 511,50 zł, przy oprocentowaniu 13,50%, jeśli odliczymy zwrócone nam odeski w wysokości 1 105,38 zł, wynosi 27,24%. Przy tym obliczaniu uwzględniono pełny pakiet ubezpieczeń kredytu w kwocie 3 296,70 zł. Rata miesięczna tego kredytu wynosi 409,37 zł a całkowita kwota do zapłaty 2 2106,09 zł. W ramach promocji kredytu gotówkowego Cash – back w Eurobanku możemy skorzystać z wakacji kredytowych, czyli zawieszenia spłaty części kapitałowej raty kredytu w wybranym przez klienta momencie. Raz w roku. Do naszych preferencji i opinii zależy wybór dnia spłaty raty.

Pod warunkiem terminowej spłaty

Mamy możliwość otrzymywania SMS przypominającego o terminie spłaty raty oraz możliwość połączenia dochodów z drugą osobą w celu uzyskania wyższej kwoty kredytu. Zwrot pobranych odsetek w wysokości 5% otrzymamy pod warunkiem terminowej spłaty raty w danym miesiącu. Należność musi być uregulowana zgodnie z harmonogramem kredytu przy jednoczesnym braku wcześniejszej spłaty i restrukturyzacji. Co dość unikalne możemy po uzyskaniu kredytu zawnioskować o dodatkowe środki?

Stali mają lżej

Eurobank proponuje stałym klientom, którzy posiadali, bądź posiadają kredyt gotówkowy w Eurobanku atrakcyjnie oprocentowany kredyt powtórny.

Internetowi maja lżej

Co atrakcyjne korzystając z kredytu otrzymamy aplikację mobilną, dzięki której kontrolujemy swój kredyt na bieżąco. Najprostszą drogą wnioskowania o kredyt jest wypełnienie formularza kontaktowego na stornie internetowej. W formularzu podajemy imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Po otrzymaniu zgłoszenia oddzwoń do nas konsultant. Podczas rozmowy konsultant może przygotować wstępną ofertę kredytu, uwzględniającą interesujące klienta parametry. Aby sfinalizować umowę udać się będziemy musieli do placówki. Pracownik placówki ma możliwość wglądu do wcześniej przygotowanej oferty wstępnej. Na miejscu również możemy podpisać umowę.

Eurobank wymyślił niezły sposób na skłonienie klientów do terminowych spłat. 5% to zawsze jakiś zysk. Oprocentowanie kredytu również nie jest zbyt wysokie. Oferta na pewno bardziej porywająca niż partyjka szachów. A jaka jest wasza opinia odnośnie kredytu gotówkowego Cash – back w Eurobanku?

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:27
Sobota 23 listopad 2013 22:28
Marta
Marta
Kraśnik
Opinia pozytywna

Zgadzam się że 5% to jakiś zysk, z tym ze nie napalajmy się od razu na kolosalne zwroty. Bank gwarantuje zwrot jedynie 5% z samego oprocentowania. Co prawda ja osobiście jestem jak najbardziej zadowolona. W związku z tym że promocja się już niedługo kończy postanowiłam wsiąść kredyt i co do warunków to są rewelacyjne. A ten zwrot to taka wisienka na torcie.

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Czwartek 28 listopad 2013 21:44 | Daria | Ruda Śląska

Nie prawda 5% zwrotu jest z raty. Czyli jeśli ratę masz 100 zł to bank zwróci ci 5 zł. Pożyczka naprawdę rewelacyjna. Jedna z najkorzystniejszych z ofert innych banków. Każdy kto ma już kredyt w eurobanku może śmiało dobrać pożyczkę i zmienić warunki kredytowania na te promocyjne.

Wtorek 3 grudzień 2013 21:39
Monika
Monika
Dębica
Opinia pozytywna

Właśnie byłam w eurobanku i faktycznie ta oferta jest całkiem niezła. Nie zdecydowałam się jeszcze czy wezmę kredyt bo chcę 5000 zł a nie wiem ile jeszcze popracuje w swojej firmie. Trzeba myśleć o przyszłości żeby później nie martwić się o spłaty rat. Ale co do samej pożyczki z tym 5% zwrotem jest on niezły. I daje spory upust na ratach.

Skomentuj opinię

Niedziela 6 grudzień 2015 12:45
Gość
Gość

czy dostanę kredyt w eurobanku na prawo jazdy?

Skomentuj opinię

Wtorek 7 luty 2017 14:27
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama