Crédit Agricole Kredyt odnawialny - Opinie

Limit kredytowy na koncie Crédit Agricole - Forum i opinie klientów

Niedziela 5 styczeń 2014 12:59
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Indywidualna Linia Kredytowa w Crédit Agricole

Kredyt w koncie osobistym oznacza dostęp do dodatkowych środków do wykorzystania, dostępnych w ramach konta osobistego. Crédit Agricole proponuje nam limit kredytowy nawet do 50tys. Środki możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Tylko dla posiadaczy konta

O linie kredytową starać się możemy po 3 miesiącach od otwarcia rachunku i zapewnienia na nim regularnych wpływów. Jeśli natomiast posiadamy kredyt w rachunku osobistym prowadzonym w innym banku możemy wnioskować o Linię Kredytową na podstawie historii rachunku za okres minimum 6 ostatnich miesięcy.

Na okres od 6 do 12 miesięcy

O przyznanie limitu mogą ubiegać się posiadający stałe źródło dochodów akceptowane przez Crédit Agricole. Linię Kredytową w Crédit Agricole otrzymamy na okres od 6 do 12 miesięcy. Linia ta jest odnawialna po każdym wpływie na konto zmniejszone zostaje nasze zadłużenie z tytułu pożyczki i możemy ponowne korzystać z linii do wysokości przyznanego limitu. Wniosek o Linię Kredytową można złożyć w dowolnej placówce Banku Crédit Agricole. Nie musimy mieć dodatkowych zabezpieczenia, aby ubiegać się o Indywidualna Linię Kredytową, zabezpieczeniem są jedynie regularne wpływy na konto. Linia Kredytowa zostanie uruchamiana automatycznie po podpisaniu umowy.

Wygodne zmniejszenie limitu

Zdarza się, że wykorzystamy cały limit, ale pieniądze chcemy zwrócić stopniowo, a nie od razu jedna sumę. Crédit Agricole zażąda od nas ustanowienia comiesięcznej kwoty minimalnej, o którą zmniejszać będzie nasze zobowiązania. Momentem odnawiania się kredytu jest moment comiesięcznego wpływu na rachunek. Wówczas mamy od nowa możliwość korzystania ze środków i spłaty poprzedniego zobowiązania.

Pakiety ubezpieczeń

Również i z tym produktem Crédit Agricole proponuje nam pakiety ubezpieczeń. W ramach Pakietu "Nie Pracuję" możemy ubezpieczyć się na wypadek utraty pracy, Pakietu Życie Plus – w razie trudnych sytuacji życiowych, oraz Pakietu Poważne Zachorowanie - dla ochrony w przypadku problemów zdrowotnych.

Zmniejszenie limitu

Jeżeli w naszej opinii przyznany nam limit jest jednak za duży. Mamy możliwość zmniejszenia przyznanego limitu. Przykładowo mając limit 1 tys. zł i w pełni go wykorzystamy i chcemy go stopniowo obniżyć, wówczas bank, co miesiąc pobierze z konta 100 zł i jednocześnie obniży limit o pobraną kwotę.

Prowizja za przyznanie i za odnowienie

Za przyznanie Linii Kredytowej pobierana jest prowizja. Prowizja za przyznanie Linii Kredytowej jest pobierana z rachunku w momencie jej uruchomienia. Pobierane są również opłaty za odnowienie linii. Jest to wysokość kosztu prowizji. Jeżeli przeciwnie nie chcemy już automatycznego przedłużenia umowy na następny okres, powinniśmy to zgłosić w placówce Crédit Agricole.

Linia Kredytowa w Crédit Agricole przeznaczona jest dla osób, które co miesiąc swój dochód na konto w Crédit Agricole lub udowodnią stałe wpływy z ostatnich 6 miesięcy z innego banku. Warunki dość łatwe do spełnienia. Możliwość w każdej chili zmniejszenia limitu. To zalet. Wadami jest na pewno opłata za przyznanie limitu oraz za odnowienie linii. Produkt niestety niedoskonały. A jaka jest wasza opinia o tym produkcie?

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Sobota 28 styczeń 2017 5:55
Niedziela 19 styczeń 2014 21:26
Ilona
Ilona
Tczew
Opinia pozytywna

Limit w koncie wiele razy uratował moja skórę kiedy do wypłaty brakowało mi kilku dni. W takie przypadku zawsze mogę się poratować pieniędzmi dodatkowymi na kocie. Jak ich nie potrzebuję to porostu nie biorę. Nie muszę pilnować terminów spłat. Jak wyplata wpływa to wtedy Indywidualna Linia Kredytowa w Crédit Agricole, sama się spłaca.

Skomentuj opinię

Piątek 13 listopad 2015 12:42
Gość
Gość

ile kosztuje odnowienie pożyczki w koncie credit-agricole

Skomentuj opinię

Sobota 27 luty 2016 17:07
Gość
Gość

czy credit agricole robi przelewy w sobotę?

Skomentuj opinię

Reklama