Credit Agricole Pożyczka hipoteczna - Opinie

Pożyczka hipoteczna Credit Agricole - Forum i opinie klientów

Sobota 7 grudzień 2013 15:40
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Pożyczka hipoteczna w Credit Agricole

Z pożyczką hipoteczną w Credit Agricole zrealizować możemy różne plany. Wysokość marży i prowizji ustalamy indywidualnie. Maksymalnie otrzymać możemy aż do 70% wartości nieruchomości. Co jeszcze kryje oferta pożyczki hipotecznej w Credit Agricole? Sprawdźmy.

Wakacje kredytowe, wcześniejsza spłata

Minimalna kwota pożyczki, jaką możemy otrzymać to 30tys.zł. Maksymalna zależy od posiadanej nieruchomości i jej wartości. Pożyczkę otrzymać możemy nawet na 25 lat. Raz w roku mamy również prawo do wakacji kredytowych, czyli zawieszenie w spłacie. Możemy tez bez żadnych opłat złożyć wniosek o wcześniejszą spłatę kredytu. Przedterminowa częściowa lub całkowita spłata pożyczki to koszt 2 % w okresie pierwszych 3 lat od daty zawarcia umowy kredytu/pożyczki, następnie będzie już 0 % - po upływie 3 lat od daty zawarcia umowy kredytu/pożyczki; prowizja liczona od kwoty spłaty.

Odporny na różnice kursowe

Przy obecnych wahaniach kursów walut Credit Agricole proponuje nam kredyt odporny na różnice kursowe. Kredyt otrzymamy wyłącznie w złotówkach.

Zabezpieczenie

W przypadku tej pożyczki zabezpieczeniem może być: dom, mieszkanie, działka należące do nas lub członka naszej rodziny.

Wycena nieruchomości

Credit Agricole oferuje nam pomoc przy ustaleniu wartości nieruchomości. Niestety usługa ta jest dodatkowo płatna. Wycena nieruchomości stanowiącej przedmiot zabezpieczenia jak informuje nas Credit Agricole w regulaminie jest w każdym wypadku niezbędna. Koszt wyceny to 300zł.

Koszty przyznania

Prowizja przy tej pożyczce to koszt 4,5 % od kwoty. Przy większości kredytów i pożyczek bank nie wymaga Ubezpieczenia Niskiego Wkładu. Credit Agricole nie wymaga również wykupienia dodatkowych, poza standardowymi (ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenie pomostowe, ubezpieczenie brakującego wkładu) polis ubezpieczeniowych. Chyba że w opinii banku takie będą wymagane. Wykupić musimy ubezpieczenie pomostowe. Składka ta jest płatna miesięcznie do czasu dostarczenia odpisu z księgi wieczystej z prawomocnym wpisem hipoteki na rzecz banku. Wysokość składki jest naliczona od udzielonej wysokości kredytu i wynosi 0,07% kwoty kredytu miesięcznie.

Oferta atrakcyjna ze względu na różne możliwe formy zabezpieczeń, długi maksymalny okres kredytowania oraz wygodne formy spłaty w ratach równych lub malejących. Największą wadą są opłaty za wycenę nieruchomości. A jaka jest wasza opinia na temat tego produktu Credit Agricole? Zapraszamy do dyskusji.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:33
Niedziela 8 grudzień 2013 15:00
Mirek
Mirek
Radomsko
Opinia pozytywna

Credit Agricole ma naprawdę dobrą ofertę. Pożyczka hipoteczna jest najlepsza w śród tych jakie dotychczas sprawdziłem. Nie chcę wybierać pierwszej lepszej i odwiedziłem wiele banków. Ale tu dostałem najniższe oprocentowanie, brak ukrytych kosztów i fachową radę.

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Piątek 13 grudzień 2013 19:02 | Mateusz | Sopot

Niestety są dodatkowe koszty, chociażby ta obowiązkowa wycena nieruchomości... 300 złotych piechotą nie chodzi, no ale z drugiej strony decydując się na taką inwestycję jak zakup mieszkania czy domu, to te dodatkowe 300 zł kosztów wiekszej różnicy i tak już nie robia. Grunt, żeby oferta banku odpowiadała, a wtedy mozna nawet troszke dopłacić.

Wtorek 7 luty 2017 14:33
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama