Crédit Agricole Pożyczka gotówkowa - Opinie

Pożyczka gotówkowa w Crédit Agricole - Forum i opinie klientów

Wtorek 24 grudzień 2013 11:06
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Crédit Agricole - Pożyczka gotówkowa

Im wyższą kwotę zechcesz, tym niższe oprocentowanie zostanie Ci naliczone. Crédit Agricole premiuje nas atrakcyjnym oprocentowaniem za duże pożyczone kwoty. Co jeszcze zyskamy z kredytem gotówkowym w Crédit Agricole? Sprawdźmy.

Z kontem osobistym taniej

Warto posiadać konto osobiste w banku, w którym chcemy otrzymać kredyt. To wiadomo nie od dziś. Crédit Agricole również w ten trend się wpisuje i osobom, które posiadają konto osobiste w Crédit Agricole przekazuje 3% zwrotu raty. W ramach promocji możemy również założyć konto. Musimy jednak zobowiązać się do przekazywania na nie regularnych wpływów.

Nawet 120tys.zł na dowolny cel

Maksymalną kwota, jaką możemy otrzymać jest 120tys.zł. oczywiście jak przy każdym kredycie gotówkowym nie musimy w banku przedstawiać celu, na jaki chcemy pieniądze przeznaczyć.

Małżonkom łatwiej

Jeżeli chcemy otrzymać wyższą kwotę kredytu, warto przystąpić do kredytu z małżonkiem. Mamy wtedy szanse na podwyższenie zdolności kredytowej. Jeżeli miałaby być to kwota niższa niż 50tys.zł do kredytu możemy przystąpić nie tylko ze współmałżonkiem, ale też z innym członkiem rodziny lub dowolną, niespokrewnioną osobą.

Kredyt dopasowany

Spłatę kredytu możemy dopasować do naszych potrzeb i możliwości. Maksymalnie możemy kredyt rozłożyć na 72 raty. Sami ustalamy też comiesięczną datę spłaty. Aby otrzymać kredyt wystarczy, że przedstawimy dowód osobisty oraz dokumenty poświadczające fakt uzyskiwania stałych dochodów. W zależności od źródła uzyskiwanego dochodu.

Pakiety ubezpieczeń

Crédit Agricole proponuje nam również w ramach jednego z 3 pakietów ubezpieczeń: Pakietu Podstawowego Życie - na wypadek śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy, Pakietu Rozszerzonego - czyli Pakietu Podstawowego Życie rozszerzonego o ochronę na wypadek choroby lub utraty pracy oraz Pakietu Assistance na problemy zdrowotne i awarie domowe. Pakiety te są nieobowiązkowe przy przystąpieniu do kredytu. Sami możemy wydać opinie czy czujemy potrzebę ubezpieczania czy tez nie.

Koszty

Prowizja za udzielenie pożyczki wyniesie nas powyżej 8% kwoty udzielonej pożyczki. Opłata za restrukturyzację kredytu na wniosek Kredytobiorcy to koszt 1 % kapitału pozostałego do spłaty, min. 20zł. maksymalne oprocentowanie pożyczki gotówkowej w Crédit Agricole to 16%.

Maksymalne 16% to atrakcyjne oprocentowanie. Przyglądając się ofercie trudno znaleźć w niej jakieś niedogodności. Do szantażu pod tytułem „załóż konto, dostaniesz lepsze warunki” wszyscy się już przyzwyczailiśmy, nie wydaje się być on wielka przeszkodą dla kredytobiorców. A jaka jest wasza opinia na temat takich zabiegów i oczywiście samego produktu Crédit Agricole? Zapraszamy do dyskusji.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:29
Czwartek 2 styczeń 2014 20:30
Dagmara
Dagmara
Bydgoszcz
Opinia pozytywna

Od kiedy pamiętam zawsze kredyt biorę w Credit Agricole. Nie szukam gdzie indziej no bo i po co. Zawsze dostaję tu pieniądze wtedy kiedy potrzebuje i tyle ile chce a czasem nawet więcej niż aktualnie bym potrzebował. Traty zawsze tak dostosowane żebym łatwo mógł je spłacić. Dokumentów żadnych nie muszę przynosić .

Skomentuj opinię

Niedziela 5 styczeń 2014 22:36
Marlena
Marlena
Wejherowo
Opinia pozytywna

Ten pomysł mi się podoba posiadając konto osobiste w Crédit Agricole przekazuje 3% zwrotu raty. Bardzo pomysłowe i w dodatku odciąża mój budżet. Można sobie składać ten zwrot i pod koniec spłacania kredytu wyciągnąć pewną kwotę na drobne przyjemności. Lub na bieżąco pomniejszać raty.

Skomentuj opinię

Czwartek 7 styczeń 2016 12:09
Gość
Gość

czy credit agricole sprawdza krd?

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Czwartek 21 styczeń 2016 11:42 | Gość

banki obligatoryjnie sprawdzają bik i to jest wyznacznikiem tego czy dostaniemy kredyt czy nie, a pozostałe bazy typu krd są czasem także sprawdzane ale sporadycznie w wybranych przypadkach

Wtorek 20 wrzesień 2016 10:36
Gość
Gość

czy credit agricole udziela kredytu jak jest wpis w krd

Skomentuj opinię

Wtorek 7 luty 2017 14:29
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama