BZ WBK kredyt odnawialny - Opinie

Kredyt gotówkowy w koncie BZ WBK - Forum i opinie klientów

Wtorek 4 luty 2014 14:22
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Limit kredytowy w koncie w BZ WBK

Bank Zachodni WBK przygotował dla swoich klientów promocję polegającą na braku prowizji przy udzielaniu limitu kredytowego w koncie. Czy opłaca się skorzystać z powyższej okazji dotyczącej tego produktu? Sprawdźmy szczegóły oferty.

Kto może skorzystać?

Z limitu kredytowego w koncie BZ WBK możemy skorzystać, jeżeli aktualnie posiadamy konto w Banku Zachodnim WBK lub decydujemy się na jego założenie. W pierwszym przypadku jedyne co musimy zrobić to wejście na internetową platformę obsługi klienta – „NA KLIK” i wypełnienie poszczególnych pól elektronicznego formularza. Na podstawie informacji o dochodach netto za ostatnie 3 miesiące bank wyda opinię o możliwości udzielenia limitu i jego ewentualnej wysokości. W przypadku nowych klientów, obok dokumentów potwierdzających nasze dane osobowe (dowód osobisty), potrzebna nam będzie informacja o naszych dochodach netto za okres ostatnich trzech miesięcy oraz dane dotyczące pracodawcy (firma, adres). Limit udzielany jest na okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia.

Oprocentowanie i wysokość limitu

Oprocentowanie naszego limitu zależy od rodzaju posiadanego konta. Najniższe oprocentowanie dotyczy konta VIP i wynosi ono 11,24%. W przypadku kont: Prestiż i 123, pieniądze z limitu będą oprocentowane w wysokości 14,90 %, zaś wszystkie pozostałe konta to oprocentowanie w wysokości 16%. Wszystkie powyższe wartości są podane w skali roku. Każda spłata zaciągniętego w ramach limitu zadłużenia odnawia kwotę limitu do wykorzystania. Wysokość udzielonego limitu wynosi min 1000 zł. Bank nie określa sztywno górnej wysokości limitu. Jest ona każdorazowo ustalana, nie może jednak przekraczać sześciokrotności naszych dochodów netto.

Opłaty

Za udzielenie nam limitu nie zapłacimy, jeżeli jesteśmy klientem Banku Zachodniego WBK otwierającym limit, przez internet, za pomocą systemu „NA KLIK”. Wówczas unikniemy także opłaty za ewentualne podwyższenie limitu. W innym przypadku opłata za udzielenie to 0,5 % kwoty limitu – dla konta VIP oraz 1 % kwoty limitu – dla pozostałych kont. Wspomniana opłata nie może być niższa niż 50 zł. Tak samo kształtują się opłaty za podwyższenie limitu, przy czym liczone są od kwoty podwyższenia. Ewentualne odnowienie limitu kredytowego po 12 miesiącach to koszt 1 % od kwoty limitu, nie mniej niż 50 zł.

Reasumując, limit kredytowy w koncie BZ WBK wydaje się być dobrym rozwiązaniem, jeżeli posiadamy już konto w Banku Zachodnim. Internetowa droga wnioskowania o limit zapewni nam nie tylko ekspresowe i odformalizowane skorzystanie z usługi, ale także zwolni od niektórych opłat. Osoby chcące otworzyć konto, również posiadają korzystne możliwości, powinny się jednak zastanowić w ramach jakiego rodzaju konta warunki limitu będą najlepsze. Ciekawe jaka jest Wasza opinia na temat limitu w koncie BZ WBK?

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Niedziela 8 listopad 2015 17:24
Czwartek 6 luty 2014 22:34
Leszek
Leszek
Łomża
Opinia pozytywna

Kredyt w koncie w banku zachodnim to oferta z której moim zdaniem warto skorzystać. Jeśli czasami brakuje nam dodatkowych środków na pilne wydatki, a chcielibyśmy je mieć zawsze na koncie to myślę, że ta opcja jest najlepsza. W dodatku nie zawsze trzeba korzystać z dodatkowych środków co ogranicza nasze koszty do minimum.

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Poniedziałek 10 luty 2014 12:15 | staś | pruszcz gdański

tylko ile trzeba czekac na przyznanie kredytu odnawialnego-bo ja czekam 4 miesiące i nic.

Niedziela 8 listopad 2015 17:24
Gość
Gość

na czym polega limit w koncie bzwbk?

Skomentuj opinię

Reklama