BPS Kredyt odnawialny - Opinie

Limit kredytowy w koncie BPS - Opinie klientów

Środa 9 październik 2013 7:26
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Kredyt odnawialny w koncie w Banku BPS

Kredyt odnawialny w Banku BPS to produkt umożliwiający w razie potrzeby zwiększenie stanu środków na koncie osobistym. Kredyt zaciągnąć można na 12 miesięcy z automatycznym odnowieniem. Ile zapłacimy za to udogodnienie? Jakie warunki musimy spełnić, żeby taki kredyt odnawialny otrzymać? Sprawdźmy.

Konto osobiste od 3 miesięcy

Podstawowym warunkiem, jaki musimy spełnić jest posiadanie w Banku BPS konta osobistego przez minimum 3 miesiące. Musimy też regularnie przekazywać na nie środki min.600zł. Jeżeli spełniamy te warunki nie musimy składać dodatkowych zaświadczeń a pieniądze znajdą się na naszym koncie automatycznie. Spłacanie takiego kredytu różni się od standardowych spłat kredytów. W opinii banku kredyt praktycznie spłaca się sam przy każdym nowym wpływie na konto. Okres kredytowania to 12 miesięcy, po upływie tego czasu następuje automatycznie przedłużenie na kolejny rok.

Kwota

W zależności od tego, jaki rachunek posiadamy takiej wysokości kredyt możemy otrzymać. 30tys. zł otrzymają posiadacze rachunku typu POL-konto oraz rachunku w ramach Pakietu Młodzieżowego oraz Standard, 50tys.zł osoby posiadające rachunek w ramach Pakietu Aktywnego oraz 80tys.zł korzystający z rachunku w ramach Pakietu Prestiżowego. Jednak to ile możemy otrzymać zależy przede wszystkim od średnich miesięcznych wpływów na konto osobiste.

Oprocentowanie

Kredyt w koncie oprocentowany jest ze zmienna stopą procentową. Dlatego może ono ulec zmianie w trakcie trwania umowy. Obecnie kredyt odnawialny oprocentowany jest na 16%. Istotna jest również wysokość prowizji, którą musimy zapłacić za korzystanie z kredytu odnawialnego w koncie w Banku BPS. Na chwile obecną posiadacze rachunku w ramach Pakietu Młodzieżowego oraz w ramach Pakietu Standardowego zapłacą 1,5 % prowizji. Posiadacze rachunku w ramach Pakietu Prestiżowego zwolnieni są z opłat za prowizję. Pozostali klienci zapłacą 2 %.

Inne opłaty

Spłata całości lub części kredytu przed terminem jak również  prolongowanie terminu spłaty kredytu jest bezpłatna. Za  podwyższenie kwoty kredytu zapłacimy jednorazowo od kwoty podwyższenia 1% min.10zł. Za zmianę innych postanowień Umowy kredytowej na wniosek Kredytobiorcy zapłacimy 50 zł, każdorazowe wydanie opinii i zaświadczeń bankowych to koszt 20zł, a sporządzenie historii kredytu 10zł. Opłat około kredytowych, więc co nie miara.

Sporo opłat około kredytowych. Dość wysokie oprocentowanie. Kolejny produkt dla zdyscyplinowanych klientów, którzy przewidują regularne wpływy na konto. W innym wypadku radzimy nie ryzykować. A jaka jest wasza opinia dotycząca tego produktu? Czy znacie jakieś bezpieczniejsze kredyty w koncie niż ten w koncie w Banku BPS?

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Sobota 5 wrzesień 2015 16:44
Niedziela 17 listopad 2013 20:21
Irena
Irena
Ciechanów
Opinia pozytywna

Limit w koncie jest bardzo fajne oprocentowany na chwilę obecna jak wierzyć temu co jest napisane to jedyne 16%. W limicie cenię sobie to że mogę korzystać z dodatkowych pieniędzy gdy mam taką potrzebę. Jeśli mam pieniądze na koncie po prostu nie ponoszę kosztów pożyczki, ale dostęp mam cały czas. To najbardziej mi się podoba i dlatego wolę limit niż kartę.

Skomentuj opinię

Niedziela 15 grudzień 2013 16:14
Jarek
Jarek
Grudziądz
Opinia pozytywna

Ciekawa propozycja a w dodatku śmiesznie łatwo dostać ten limit. Podstawowym warunkiem, jaki musimy spełnić jest posiadanie w Banku BPS konta osobistego przez minimum 3 miesiące. Musimy też regularnie przekazywać na nie środki min.600zł. i Już bank przyznaje nam limit. Coś wspaniałego aż trudno uwierzyć że to takie proste.

Skomentuj opinię

Reklama