BPS Pożyczka gotówkowa - Opinie

Pożyczka gotówkowa Bank Polskiej Spółdzielczości - Opinie klientów

Środa 9 październik 2013 7:26
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Bezpieczna gotówka w Banku BPS

W ramach tego kredytu gotówkowego w Banku BPS otrzymać możemy nawet do 100tys. zł. Okres kredytowania to nawet 8 lat. Niewymagane są zabezpieczenia a dodatkowo wykupić możemy specjalne pakiety ubezpieczeń. Gdzie kryje się haczyk?

Dowolny cel, od 500zł

Kredyt przeznaczony może być na dowolny cel. Minimalna kwota kredytu to 500zł. Naliczane zostanie nam stałe oprocentowanie zależne od tego czy zechcemy wykupić ubezpieczenie czy też nie. Możemy wybrać czy wolimy spłacać raty równe czy malejące. Kredyt możemy spłacić przed terminem bez naliczania dodatkowych opłat. Jednak za podwyższenie już tak. Wyniesie nas to 1% od kwoty, o która chcemy podwyższyć zadłużenie.

Ubezpieczenie

W naszej opinii w tej ofercie niezwykle ważną role odgrywa ubezpieczenie. Warto zainteresować się kredytem z ubezpieczeniem, wówczas oprocentowanie będzie sporo niższe. Kredyt gotówkowy w Banku PBS na okres do 24 miesięcy z wykupionym ubezpieczeniem oprocentowany jest na 11,90%, natomiast bez ubezpieczenia 13,90%. Możemy też wykupić ubezpieczenie podstawowe, wtedy oprocentowanie wyniesie 12,90%. Biorąc kredyt na maksymalne 96 miesięcy, kredyt bez ubezpieczenia oprocentowany zostanie na 15,90% natomiast ten z wykupionym pełnym ubezpieczeniem na 13,90%. Wyjaśnijmy jeszcze po krótce, czym charakteryzują się owe pakiety ubezpieczeń. Do wyboru mamy 2 pakiety: pakiet podstawowy obejmuje on ubezpieczenie na wypadek śmierci oraz trwałej niezdolności do pracy spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem. Pakiet rozszerzony, czyli ubezpieczenie na wypadek śmierci, trwałej niezdolności do pracy spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem oraz dodatkowo poważnego zachorowania. Ubezpieczenia niby są dobrowolne, ale oczywiste jest, ze zastanowimy się nad nimi chcąc zmniejszyć ratę kredytu.

Prowizja

Warto również posiadać w BPS rachunek, wówczas prowizja będzie niższa niż dla klientów, którzy takiego produktu w banku BPS nie mają. Posiadacze rachunku w ramach Pakietu Młodzieżowego, Pakietu Standardowego zapłacą jednorazowo 4% od kwoty kredytu. Klienci posiadający rachunek w ramach Pakietu Aktywnego zapłacą jednorazowo 2%. Posiadacze rachunku w ramach Pakietu Prestiżowego nie muszą płacić prowizji. Pozostali klienci zobowiązani są opłacić 5% prowizji.

Dokumenty

Składając wniosek o kredyt będziemy musieli przedstawić oprócz dowodu osobistego, dokumenty potwierdzające wysokość dochodów, zgodę współmałżonka oraz oczywiście wniosek o udzielenie kredytu.

Bezpieczna gotówka w Banku BPS to produkt z wieloma haczykami. Głównie widoczne są 2 konieczność wykupienia ubezpieczenia i założenia konta osobistego w banku BPS. Jeżeli obydwa warunki spełnimy kredyt otrzymamy na niezłych warunkach. A jaka jest wasza opinia na temat takich technik stosowanych przez banki? Zapraszamy do dyskusji.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:29
Sobota 2 listopad 2013 18:52
Gość
Gość

nie wiedziałem że bps tak się rozwinął, zawsze kojarzył mi się z czymś archaicznym a tu proszę mają bankowość internetową, obsługa konta online itp, plus ode mnie!

Skomentuj opinię

Wtorek 26 listopad 2013 22:19
Daria
Daria
Piła
Opinia pozytywna

W Banku BPS wiele się zmieniło. Chyba sytuacja w sektorze finansów publicznych bankowości wymogła to na nich. Klienci po licznych aferach np z AMBER GOLD weryfikują kto co i jak robi. Bezpieczna gotówka w Banku BPS jest świetną ofertą idealnie nadającą się na święta. Niskie raty, mała marża kuszą i na pewno są okazją z której warto skorzystać.

Skomentuj opinię

Poniedziałek 23 grudzień 2013 23:21
Kostek
Kostek
Stalowa Wola
Opinia pozytywna

Co ma afera z Amber wspólnego z tym kredytem? Najważniejsze, że warunki są naprawdę rewelacyjne. Niskie oprocentowanie, znikome koszty dodatkowe, a przy tym oczywiście niskie raty. Doradcy zawsze pomocni i z uśmiechem na ustach doradzą najlepsze rozwiązanie.

Skomentuj opinię

Poniedziałek 30 listopad 2015 11:40
Gość
Gość

jakie trzeba spełnić warunki żeby dostać kredyt w banku spółdzielczym?

Skomentuj opinię

Środa 18 maj 2016 14:07
Gość
Gość

czy w banku spółdzielczym mozna wziac dwa kredyty?

Skomentuj opinię

Wtorek 7 luty 2017 14:29
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama