BPH Kredyt gotówkowy zabezpieczony nieruchomością - Opinie

Pożyczka hipoteczna w BPH - forum i opinie klientów banku BPH

Środa 9 październik 2013 7:26
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Tani kredyt gotówkowy zabezpieczony nieruchomością w Banku BPH

Jest to produkt o tyle ciekawy, że pomimo mianowania go gotówkowym to wymagane jest od nas zabezpieczenie hipoteczne. Jeśli nie spieszy się nam bardzo, możemy dłużej poczekać na wstępną decyzję kredytową i posiadamy zabezpieczenie hipoteczne to warto przeanalizować ofertę Banku BPH.

Nawet na 40 lat

Minimalna kwota kredytu wynosi 30 tys. zł, maksymalna uzależniona jest m.in od zdolności kredytowej oraz wartości nieruchomości (stanowiącej zabezpieczenie kredytu W przypadku celu mieszkaniowego kwota kredytu może wynosić maksymalnie do 80% wartości nieruchomości. Minimalny okres kredytowania wynosi 5 lat, maksymalny do 40 lat. Bank BPH oferuje nam również możliwość 3 miesięcznych wakacji kredytowych. Jednak jedynie w wyjątkowych sytuacjach, jakimi jest okresu bezpośrednio po narodzinach lub adopcji dziecka przez Kredytobiorców. Standardowo można skorzystać z 1-miesięcznej przerwy w spłacie rat kredytu, raz w roku. Kredyt może być spłacany w ratach malejących lub w ratach równych. Bank BPH oferuje Program Ochrony Kredytu obejmujący ubezpieczenie od ryzyka utraty pracy i ubezpieczenie na życie.

Dowolny cel

Kredyt możemy przeznaczyć na dowolne cele, m.in.: wyposażenie mieszkania, np.: zakup sprzętu AGD, wakacje czy inne dowolne plany. Istnieje możliwość łączenia różnych celów kredytowania.

Zabezpieczenie

Teraz najważniejsza kwestia przy kredycie hipotecznym. Zabezpieczenie. Jest nią nieruchomość. Podstawowym zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka wpisywana w księdze wieczystej prowadzonej dla nieruchomości. Kredyt uzyskać można w wysokości do 50% wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem kredytu. Minimalna kwota kredytu to 30 tys. zł. Zabezpieczenie kredytu może stanowić także inna nieruchomość kredytobiorcy lub nieruchomość należąca do osoby bliskiej kredytobiorcy. Do kredytu możemy przystąpić maksymalnie wraz z 3 osobami. Złożyć należy wówczas stosowne wnioski. Osoby te wykazywać się muszą jednak odpowiednimi źródłami dochodów. Mogą to być: umowa o pracę, umowa zlecenie/dzieło, działalność gospodarcza, wynajem nieruchomości, kontrakty marynarskie, emerytura.

Kredyt gotówkowy z zabezpieczeniem hipotecznym to interesująca opcja dla wszystkich tych, którzy potrzebują większej kwoty i posiadają zabezpieczenie hipoteczne. Warto więc zastanowić się nad tym rozwiązaniem. Poczekać chwilę dłużej na pieniądze niż w przypadku kredytu gotówkowego, ale dostać kwotę większą i lepiej oprocentowaną. A wy co wybieracie? Czekamy na opinie.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:32
Niedziela 19 styczeń 2014 21:32
Kamil
Kamil
Słupsk
Opinia pozytywna

Tani kredyt gotówkowy zabezpieczony nieruchomością w Banku BPH. Ta pożyczka hipoteczna jest o tyle atrakcyjna ż3 można ja rozlozyć nawet na 40 lat. Jeśli decydujemy się na nią mamy gwarancje niskiej raty i łatwiejszych spłat. Takie podejście do klienta bardzo mi odpowiada.

Skomentuj opinię

Wtorek 18 luty 2014 21:38
Malina
Malina
Jaworzno
Opinia pozytywna

BPH ma jedną z najlepszych ofert pożyczki hipotecznej. Możemy łączyć rożne cele i na nie przeznaczyć pieniądze z pożyczki. Ponadto bank daje bardzo długi okres kredytowania i niskie oprocentowanie. Nie musimy martwić się o wysokość rat i o to czy obciążą nasz budżet. Z BPH i jego pożyczką hipoteczną śmiało możemy myśleć o dużym remoncie czy innych celach na które zwykle nie mamy środków finansowych.

Skomentuj opinię

Poniedziałek 15 wrzesień 2014 16:40
Gość
Gość

Witam, potrzebuję 80tys zl. Pewna osoba zaoferowała mi pomoc. Dom pod zastaw hipoteczny wyceniony na 195 tys ( wysoki parter, dół wykonczony, góra nie), osoba z wynagrodzeniem 1273 zł netto. kazdy bank mówi inaczej ... dla jednych wynagrodzenie jest ok ale dom "słaby" bo góra niewykonczona... inni, dom ok ale wynagrodzenie za małe. prosze o pomoc, do jakiego banku mam uderzyć?? byłem już w pko, wbk, bgz piszcie [email]michu735@o2.pl[/email] Dzieki. Pozdrawiam.

Skomentuj opinię

Wtorek 7 luty 2017 14:32
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama