EKO Pożyczka BOŚ - Opinie

BOŚ Bank EKO Pożyczka gotówkowa - Opinie

Środa 9 październik 2013 7:26
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

EKO pożyczka w BOŚ Banku

Moda kreuje różne produkty. BOŚ Bank wpisał się na dobre w świadomości klientów, jako instytucja dbająca o ekologię. Obecnie wychodzi z ofertą skierowaną do osób, które chcą być EKO i chcą poprawić stan środowiska naturalnego.

Zielone zakupy

Klienci zachęcani są również możliwością obniżenia rachunków za prąd, zmniejszenia kosztów ogrzewania. BOŚ Bank proponuje skorzystanie z technologii przyjaznych środowisku. W ramach jego oferty można otrzymać preferencyjny kredyt na „zielone zakupy”. EkoPożyczka skierowana jest do osób, którym bliskie są zagadnienia związane z ekologią. Kredyt można wziąć na cele takie jak: okna, drzwi zewnętrzne termoizolacyjne, pokrycia dachowe o naturalnym pochodzeniu (drewno, kamień, trzcina) np. dachówka ceramiczna, gont, elektroniczne systemy zarządzania energią w budynkach, urządzenia i usługi polegające na przystosowaniu samochodów spalinowych do napędu elektrycznego, zasilania LPG, gazem ziemnym, domowe stacje uzdatniania wody z ujęć własnych, systemy odzysku wody deszczowej, kotły centralnego ogrzewania (gazowe, olejowe, węglowe niskoemisyjne, elektryczne, opalane biomasą, w tym kominki), systemy dociepleniowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków i inne.

Dwukrotnie niższa marża

Minimalna kwota pożyczki to 1tys. zł. Marża przy tym kredycie na okres 12 miesięcy wynosi 3 %. BOŚ Bank zapewnia, że jest dwukrotnie niższa od standardowo stosowanej w BOŚ Banku marży. Prowizja za udzielenie kredytu to 2 % (w standardowej ofercie, co najmniej 3 %). Oprocentowanie tej pożyczki to 8,79%. Jeżeli zechcemy pożyczyć 13 tys. na okres 40 miesięcy, rata miesięczna wyniesie nas około 366,59 zł. Łącznie spłacimy, więc 14 923,51 zł. Jeżeli chcemy otrzymać taką pożyczkę musimy w oddziale BOŚ Banku przedstawić fakturę, umowę albo inny dokument potwierdzający zakup produktów i usług finansowanych pożyczką.

200 partnerów handlowych

Jest jednak jedno „ale”. Oferta EKO Pożyczki adresowana jest do tych klientów, którzy nabędą ekologiczne produkty budowlane u wybranych tylko partnerów handlowych. Takich którzy zawarli umowę z BOŚ Bankiem. Jest ich obecnie około 200. Jednak zmniejsza to nam możliwość dostosowania produktów do naszych konkretnych potrzeb.

Inicjatywa zacna. Koszty niezbyt wysokie. Żal jednego, nie każdy podchodzący do remontu, a nawet chcący skorzystać z Eko rozwiązań Polak ma świadomość, jakie możliwości daje mu BOŚ Bank. A wy, co sądzicie o takim produkcie? Warto inwestować w Eko rozwiązania z BOŚ Bankiem? Czekamy na opinie.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:31
Sobota 26 październik 2013 19:25
Ilona
Ilona
Sieradz
Opinia pozytywna

Bank ochrony Środowiska, to bank z którym naprawdę warto współpracować. Nie sądziłam, że tak mały bank może mieć jakieś znaczenie,a tym bardziej oferować mi ciekawy kredyt,a tu się okazało, że warunki dostałam naprawdę bardzo dobre. Zdecydowanie lepsze niż w moim banku- gdzie od lat mam konto osobiste. Polecam pożyczkę w BOŚ BANKU.

Skomentuj opinię

Sobota 26 październik 2013 22:05
Gość
Gość

a gdzie szukać listy sklepów z którymi współpracują?

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Sobota 21 grudzień 2013 21:56 | Kamil | Nowy Targ

Zapytaj w oddziale banku. Tam na pewno powiedz ci jakie sklepy znajdują się w twojej okolicy. Co do samego kredytu całkiem niezła oferta. Nie spodziewałem się po tym banku szaleństw, a jednak. Oprocentowanie naprawdę bardzo niskie. Koszty dodatkowe nie istnieją. Ubezpieczenie od utraty pracy jest. Świetna pożyczka na prawdę.

Wtorek 3 listopad 2015 13:31
marek_ciszewski
prześwietlił/a:
marek_ciszewski
Wrocław

Dziękuję za tę opinię, zastanawiałem się ostatnio nad skorzystaniem z oferty tego banku, ale nie byłem pewny, czy warto im zaufać, mimo że widzę ich obecność na rynku od dobrych kilku lat. W takim razie decyzja prawie podjęta, pójdę tam w ciągu najbliższych kilku dni i dowiem się szczegółów.

Skomentuj opinię

Wtorek 7 luty 2017 14:31
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama