Błękitna karta kredytowa PKO BP - Opinie

PKO BP Karta Kredytowa forum, opinie

Środa 9 październik 2013 7:26
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Błękitna karta kredytowa PKO BP

Błękitna karta kredytowa PKO BP to możliwość korzystania z kredytu nieoprocentowanego nawet przez 55 dni. Dzięki niej klienci mają możliwość dokonywania zarówno płatności tradycyjnych jak i zbliżeniowych. Klient może otrzymać limit nawet do 2tys. zł. Karta wydawana jest na 4lata.

Spłata ratalna

Limit kredytowy dla błękitnej karty kredytowej wynosi od 700 do 5 000zł. Co interesujące posiadacze Błękitnej kart PKO BP mają możliwość spłaty ratalnej. Kwota, co najmniej 500 zł może być rozłożona na 6,9 lub 12 rat.

Zwolnienie z opłaty za kartę

Jest możliwość, że opłata za kartę nas ominie. Wystarczy dokonać ustalonej wcześniej liczby płatności na określone w Taryfie Prowizji i Opłat kwoty, a można zostać zwolnionym z opłaty rocznej. Jest też możliwość obniżenia opłaty o połowę.

Wszystko pod kontrolą

PKO BP daje nam możliwość pełnej kontroli wydatków. Właściciele błękitnej karty kredytowej, co miesiąc otrzymują zestawienie wszystkich operacji wraz z informacją o stanie rachunku karty. Możemy zadecydować o wysokości zadłużenia jakie chcemy w danym okresie spłacić. Minimalna wymagana kwota spłaty wynosi tylko 4% - minimum 50 zł. Minimalna wymagana kwota spłaty zadłużenia jest powiększana o opłatę za każdy rozpoczęty 12- miesięczny okres ważności karty naliczony zgodnie z Taryfą prowizji i opłat bankowych w PKO BP. Możemy również zlecić pobranie zadłużenia z rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego prowadzonego w PKO BP jeżeli w naszej opinii jest to wygodniejsze rozwiązanie. Kontrolować również możemy stan zadłużenia poprzez raporty sms lub przez Internet.

Wystarczy 18 lat i wniosek

Błękitną kartę kredytową w PKO BP może otrzymać klient, który ukończył 18 lat oraz posiada miesięczny dochód netto w wysokości minimum 850 zł. PKO BP proponuje też usługę Balance Transfer. Kartę z innego banku możemy zamienić na błękitną kartę kredytową spłacając kartą PKO BP zadłużenie na karcie w innym banku, klient korzysta z oprocentowania 9,9% przez pierwsze 6 miesięcy. Klienci posiadający rachunek w PKO BP powinni złożyć wniosek o przyznanie karty. Jeżeli nie klient musi do wniosku dołączyć zaświadczenie o dochodach.

Procedura nie jest skomplikowana. 55 dni bez oprocentowania to dość długi okres. Atrakcyjna jest też możliwość zadecydowania o wysokości zadłużenia, jakie chcemy spłacić. A jaka jest wasza opinia co do tej oferty? Widzicie jeszcze jakieś plusy błękitnej karty kredytowej PKO BP?

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Poniedziałek 30 maj 2016 14:10
Poniedziałek 28 październik 2013 23:16
Artur
Artur
Gniezno
Opinia pozytywna

Karta kredytowa to wspaniała rzecz. Nie wyobrażam sobie żebym nie posiadał własnej karty z niewielkim limitem. Nieraz te dodatkowe pieniądze ratowały mi tyłek. Po za tym Błękitna karta kredytowa PKO BP to możliwość korzystania z kredytu nieoprocentowanego nawet przez 55 dni- co nie zawsze jest dostępne gdzie indziej.

Skomentuj opinię

Środa 13 listopad 2013 14:31
Adam
Adam
Warszawa

Błękitna karta kredytowa PKO BP to możliwość korzystania z kredytu nieoprocentowanego nawet przez 55 dni. Dzięki niej klienci mają możliwość dokonywania zarówno płatności tradycyjnych jak i zbliżeniowych. Klient może otrzymać limit nawet do 2tys. zł. Karta wydawana jest na 4lata. Spłata ratalna Limit kredytowy dla błękitnej karty kredytowej wynosi od 700 do 5 000zł. Co interesujące posiadacze Błękitnej kart PKO BP mają możliwość spłaty ratalnej. Kwota, co najmniej 500 zł może być rozłożona na 6,9 lub 12 rat.

To ile w końcu wynosi ten limit? 2000 czy 5000?

Skomentuj opinię

Środa 13 listopad 2013 19:35
Magda
Magda
Katowice

Hmm z tego co wynika ze strony banku PKO BP, już chyba nie można wyrobić sobie błękitnej karty. Jeśli wejdzie się tam w zakładkę karty, widnieje ona w zakładce: Karty wycofane z oferty, tak więc już raczej jest ona nieaktualna.

Skomentuj opinię

Sobota 16 listopad 2013 22:23
Mirek
Mirek
Kwidzyn
Opinia pozytywna

Dla mnie szok. Tu można dostać kartę kredytową z dochodem 850 zł i w wieku 18 lat. Jak ja się starałem o kartę to musiałem czekać do ukończenia 21 roku życia a mój dochód nie mógł być mniejszy niż 1500 zł. Bardzo dobre warunki pożyczania i spłaty. Zastanawiam się nad przeniesieniem.

Skomentuj opinię

Wtorek 19 listopad 2013 20:03
Magda
Magda
Katowice

A jesteś pewien, że ta oferta jest nadal aktualna? Jak pisałam wcześniej, na stronie PKO ta karta widnieje wśród zamrożonych, więc wydaje mi się, iż raczej już nie mozna jej wyrabiać...

Skomentuj opinię

Reklama