Pożyczka hipoteczna BGŻ - Opinie

Pożyczka pod hipotekę w banku BGŻ - opinie i forum klientów

Środa 9 październik 2013 7:26
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Pożyczka hipoteczna w BGŻ

Pożyczka hipoteczna w BGŻ to tzw. pożyczka wielofunkcyjna. Pieniądze przeznaczyć możemy na dowolny cel. BGŻ przedstawia ją, jako najtańszy sposób finansowania dowolnych celów konsumpcyjnych. Sprawdźmy czy jest tak naprawdę.

Bez prowizji, z niską marża

BGŻ kusi klientów brakiem prowizji i marżą nawet 1%. Pożyczkę przeznaczyć możemy na klika różnych celów jak również na refinansowanie środków zainwestowanych w nieruchomość do 24 miesięcy wstecz. Dodatkowo mamy możliwość odroczenia spłaty kapitału do 11 miesięcy.

Zabezpieczenie

Przy pożyczce hipotecznej jedną z najistotniejszych kwestii jest zabezpieczenie. W opinii wielu to najważniejsza kwestia, bo przecież bez zabezpieczenia o pożyczce hipotecznej nie mamy co marzyć. W tym wypadku zabezpieczeniem pożyczki może być dowolna nieruchomość. Zabezpieczeniem pożyczki w BGŻ może być hipoteka ustanowiona na działce gruntu zabudowanej domem jednorodzinnym, spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego, lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną własność lokalu wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej oraz w gruncie, działce przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową lub gruntach rolnych. Dokumenty, które musimy przedstawić to hipoteka na nieruchomości oraz cesja praw z polisy ubezpieczeniowej nieruchomości.

Oprocentowanie

Pożyczka hipoteczna w BGŻ oprocentowana jest według zmiennej stopy procentowej. Ustalana jest jako suma stopy referencyjnej i marży Banku. Marża natomiast uzależniana jest od kwoty pożyczki. Minimalnie możemy otrzymać 50tys, maksymalnie nawet 500tys.zł. Pożyczkę spłacić możemy w okresie od 12miesięcy do nawet 15 lat. Możemy ją spłacać w ratach równych lub malejących.

Marża

Wysokość marży w przypadku pożyczki hipotecznej w BGŻ uzależniona jest od kilku czynników. Będzie ona niższa, jeśli posiadamy dodatkowe produkty w BGŻ takie jak: konto osobiste, kartę kredytową, ubezpieczenia nieruchomości, Pakiet ubezpieczeń obejmujący ubezpieczenie na życie, na wypadek utraty pracy oraz śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku w środkach komunikacji lądowej. Kolejnymi ważnymi czynnikami są oczywiście kwota kredytu oraz wartość nieruchomości.

Niski koszt, kilka możliwość zabezpieczeń, okres kredytowania nawet 15lat oraz możliwość łączenia celów. Pożyczka hipoteczna w BGŻ wdaje się ofertą wartą rozważenia. A wy co sądzicie o tej ofercie BGZ? Czekamy na wasze opinie.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:32
Sobota 26 październik 2013 19:33
Mania
Mania
Czechowice-Dziedzice
Opinia pozytywna

Pożyczka hipoteczna w BGŻ - jest jedną z lepszych jakie udało mi się spotkać w bankach. Szukałam w wielu miejscach sprawdzałam wnikliwie i teraz wiem że zdecyduję się właśnie na pożyczkę z BGŻ. Tu można się starać o nawet 500tys.zł. Pożyczkę spłacić można w okresie od 12 miesięcy do nawet 15 lat. Ponadto bank podchodzi indywidualnie i pozwala tak dostosować wysokość rat by można było łatwo spłacić kredyt.

Skomentuj opinię

Niedziela 19 styczeń 2014 21:34
Midas
Midas
Bielawa
Opinia pozytywna

BGŻ ostatnio naprawdę szaleje. Musze sprawdzić osobiście warunki,a le jeśli jest tak jak napisano w artykule to będę się poważnie zastanawiał nad remontem. BGŻ kusi klientów brakiem prowizji i marżą nawet 1%. Pożyczkę przeznaczyć możemy na klika różnych celów jak również na refinansowanie środków zainwestowanych w nieruchomość do 24 miesięcy wstecz. Dodatkowo mamy możliwość odroczenia spłaty kapitału do 11 miesięcy. To bardzo dobre informacje.

Skomentuj opinię

Wtorek 7 luty 2017 14:32
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama