Bank Pocztowy Pożyczka hipoteczna - Opinie

Pożyczka hipoteczna w Banku Pocztowym - Forum i opinie klientów

Piątek 8 listopad 2013 16:34
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Pożyczka hipoteczna w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy wychodzi do nas z ofertą pożyczki hipotecznej w złotówkach. Minimalna kwota jaką możemy otrzymać to 50tys.zł. Maksymalna wynosi do 70% wartości nieruchomości stanowiącej przedmiot zabezpieczenia. Pożyczka nie może jednak przekroczyć 5mln zł.

Opłaty

Oprocentowanie Pocztowej Pożyczki Hipotecznej wynosi do 3,5% pożyczanej kwoty. Za podwyższenie kwoty Pożyczki Hipotecznej zapłacimy od 1% do 3,5%,  nie mniej niż 200 zł od kwoty udzielonego podwyższenia. Wycena nieruchomości to jednorazowa opłata od 474 do 900 zł. Za inspekcję/kontrolę nieruchomości zapłacimy do 178 zł. Bank Pocztowy nie pobiera opłat za wcześniejszą spłatę pożyczki oraz za rozpatrzenie wniosku o pożyczki. Maksymalny okres kredytowania to 30 lat. Oprocentowanie przy tej ofercie jest zmienne. Raty możemy spłacać równe lub malejące. Zabezpieczeniem mogą być: hipoteka lub cesja praw z umowy ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie pożyczki.

Dokumenty

Wniosek o pożyczkę hipoteczną możemy złożyć przez Internet, za pośrednictwem infolinii lub w placówce Banku Pocztowego. Jeżeli zechcemy skorzystać z tej oferty będziemy musieli skompletować szereg dokumentów. Konieczny będzie oczywiście dowód osobisty, ale również drugi dokument potwierdzający tożsamość (prawo jazdy, paszport, etc.), wyciąg z księgi wieczystej nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie pożyczki, wycena nieruchomości sporządzona przez rzeczoznawcę majątkowego, zaświadczenie o aktualnych stałych dochodach lub decyzja o przyznaniu emerytury lub renty.

Ubezpieczenia dla siebie

W opinii wielu przy pożyczce hipotecznej warto zainwestować w ubezpieczenie. Bank Pocztowy przy pożyczce hipotecznej proponuje nam Pakiet ubezpieczeń AVIVA. Ubezpieczyć możemy się od utraty pracy, na wypadek niezdolności do pracy. Proponuje nam się również Ubezpieczenie na życie czy Ubezpieczenie z tytułu leczenia szpitalnego następstw nieszczęśliwych wypadków.

Ubezpieczenie nieruchomości

Oprócz siebie i rodziny ubezpieczyć możemy również nieruchomość. W wariancie podstawowym ubezpieczymy nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych, stałe elementy od ognia i innych zdarzeń losowych oraz otrzymamy ubezpieczenie „Assistance” w wariancie pełnym ubezpieczona zostanie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych, stałe elementy od ognia i innych zdarzeń losowych, ruchomości domowe od ognia i innych zdarzeń losowych, stałe elementy od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji, ruchomości domowe od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji. Skorzystamy też z OC w życiu prywatnym oraz otrzymamy pakiet „Assistance”.

Maksymalna kwota kredytu to 70% wartości nieruchomości, maksymalny okres kredytowania 30 lat. Maksymalne wartości przemawiają za tą ofertą. Opłaty nie za wysokie. Oferta warta rozważenia. A jaka jest wasza opinia odnośnie pożyczki hipotecznej w Banku Pocztowym?

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:39
Niedziela 17 listopad 2013 20:14
Irek
Irek
Nysa
Opinia pozytywna

Trudno mi sobie wyobrazić kredyt hipoteczny w banku pocztowym. Z przestawionych w artykule danych wynika, że warunki mogą być bardzo fajne i zachęcające. Muszę się przejść na pocztę i sprawdzić co mają mi do zaproponowania. Mam nadzieję, że spotkam kogoś kompetentnego i że oczywiście nie będzie kolejki.

Skomentuj opinię

Czwartek 6 luty 2014 22:09
Aurelia
Aurelia
Ostrołęka
Opinia pozytywna

Mówi się że poczta tak na prawdę nie ma nam nic ciekawego do zaproponowania. Ja się z tym nie zgodzę przykładem jest choćby ta pożyczka hipoteczna. Jest ona bardzo tania. Jeśli myślimy o wzięciu większej kwoty to najlepiej zdecydować się właśnie na nią. Po nad to sam proces załatwiania formalności jest krótki i bardzo łatwy.

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Sobota 10 styczeń 2015 18:31 | agnes11 | poznań

Ja osobiście proponuję do zapoznaniem się z ofertą szybkigrosz.pl

Wtorek 7 luty 2017 14:39
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama