Bank Pocztowy Kredyt w Koncie Nestor - Opinie

Kredyt w Koncie Nestor Banku Pocztowego - Forum i Opinie klientów

Wtorek 25 marzec 2014 20:38
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Kredyt w Pocztowym Koncie Nestor

Bank Pocztowy promuje kredyt w Pocztowym Koncie Nestor jako najlepsze rozwiązanie na nieprzewidziane wydatki oraz sposób na zasilenie budżetu. To co mogą zyskać nestorzy to dostęp do gotówki w razie braku płynności finansowej. Co jeszcze można zyskać posiadając kredyt w Pocztowym Koncie Nestor. Sprawdźmy.

Dla posiadaczy Konta Nestor

Kredyt w Pocztowym Koncie Nestor udzielany jest w złotówkach. Głównym warunkiem jest posiadanie Konta Nestor w Banku Pocztowym. Kredyt jaki można otrzymać zależy od kilku czynników. Zasadniczo klienci otrzymać mogą kredyt w wysokości od 500 zł do 100 000 zł.

Wysokość kredytu

To ile otrzymają zależne jest głównie od salda jakie odnotowywane jest miesięcznie na koncie oraz tego od jakiego czasu prowadzone jest konto. Jeżeli konto otwarte jest przez okres do trzech miesięcy Bank Pocztowy zaproponuje kredyt w wysokości świadczenia netto wskazanego w decyzji o przyznaniu świadczenia lub decyzji o ostatniej waloryzacji świadczenia. Jeżeli od otwarcia ROR minęło więcej niż 3 miesiące klient otrzyma kredyt w wysokości 3–krotnych średnich miesięcznych regularnych wpływów,  po upływie dwunastu miesięcy od dnia otwarcia ROR kredyt może wynieść do wysokości 6–krotności średnich miesięcznych regularnych wpływów. Natomiast w przypadku przenoszenia kredytu w rachunku z innego banku wysokość kredytu może sięgać do wysokości 120 proc. wartości kredytu w rachunku w innym banku.

Warunki

Okres na jaki można otrzymać kredyt wynosić będzie 12 miesięcy jeśli klient zainteresowany jest linią odnawialną, natomiast na okres 84 miesięcy w przypadku nieodnawialnej linii kredytowej ze zmniejszającym saldem. Bank nie nalicza prowizji za korzystanie z kredytu, natomiast oprocentowanie zmienne kredytu wynosi 11,49 proc. Kredyt zostanie uruchomiony automatycznie jeśli przy dokonaniu płatności czy przelewu z kota osobistego okaże się, że ilość środków jest niewystarczająca. Zależy, więc to od indywidualnej opinii Banku Pocztowego. Nie musimy się również martwić spłatą. Kredyt spłacany jest automatycznie przy każdej wpłacie środków na Konto Nestor. Jeżeli mimo posiadania płynności na koncie osobistym klient chce wnioskować o kredyt w koncie może to zrobić na kilka sposobów. Pierwszym jest wysłanie wniosku on-line, zaraz po tym skontaktuje się z klientem doradca i poinformuje o dalszej procedurze. W celu podpisania umowy należy się udać do placówki Banku Pocztowego lub Urzędach Pocztowych. Produkt można również wnioskować za pośrednictwem infolinii lub w oddziale Banku Pocztowego.

Kredyt w koncie Pocztowym Nestor to korzystna opcja dla osób, które posiadają już konto Nestor w Banku Pocztowym. W łatwy sposób pozwoli nadrobić chwilowe braki gotówki, bez konieczności ubiegania się o dodatkowe kredytu z wysokim oprocentowaniem. A jaka jest wasza opinia na temat Kredytu w Pocztowym Koncie Nestor?

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Poniedziałek 30 maj 2016 14:42
Piątek 29 maj 2015 11:01
Gość
Gość

a co to jest konto nestor?

Skomentuj opinię

Reklama