Bank Pocztowy Kredyt odnawialny - Opinie

Kredyt odnawialny w koncie - Bank Pocztowy - Opinie - Konto z limitem kredytowym w Banku Pocztowym

Środa 9 październik 2013 7:26
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Kredyt odnawialny dla Nestorów w Banku Pocztowym

Posiadając Pocztowe Konto Nestor emeryci i renciści, bo do nich skierowany jest ten produkt mogą skorzystać z kredytu odnawialnego. Opłata za wniosek wynosi 0 zł. Jednak już prowizja dla Banku Pocztowego to za pierwszy rok:  5%, min. 25,00 zł, natomiast w kolejnych latach 1,5%, min. 25,00 zł. Oprocentowanie w kredycie odnawialnym to 11,49% od 0,00 zł. Prowizja, więc relatywnie wysoka, mogłoby jej przecież nie być. Oprocentowanie jak na obecne realia optymalne. Sprawdźmy, co jeszcze proponuje najstarszym Bank Pocztowy w ramach oferty Pocztowego Konta Nestor.

Konto

Prowadzenie konta jest bezpłatne, jeżeli do konta została wydana karta debetowa. Jeżeli takiej karty nie wydano opłata wynosi, co miesiąc 5 zł. Przelewy w ramach banku przez Internet i w oddziale są bezpłatne, korzystając z przelewów telefonocznych zapłacimy 5 zł. Jeżeli chodzi o wypłaty z bankomatów to nie zapłacimy za dwie pierwsze wypłaty. Natomiast za kolejne opłata wyniesie 5 zł. Bezpłatne są również realizowane przelewy stałe oraz wypłata gotówki w Banku.

Karta

Do Pocztowego Konta Nestor dołączona jest Karta Visa Electron. Opłata za nią wynosi 5zł miesięcznie. Bank Pocztowy nie pobierze opłaty za kartę, jeżeli klient dokona nią transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł..W ramach ogólnodostępnego Programu 60+ klient może otrzymać zwrot 5% kwoty wydanej na zakup leków Legitymacją Programu 60+ przy płatności kartą wydanej do Konta Nestor lub skorzystać ze specjalnej oferty cen dla blisko 3000 leków w ramach przyznanego rocznego limitu dofinansowania 1 000 zł. Jeśli klient korzysta z Programu Pocztowy 60+ to limit jest podwyższony do kwoty 2 000 zł.

Programy premiowe

Konto Nestor to produkt stworzony dla emerytów i rencistów. Mają oni możliwość skorzystania z konta w okienkach na poczcie. Pieniądze mogą być również dostarczone im przez listonosza. Do ich dyspozycji oddane zostały również programy “Zarabiaj z Pocztowym” oraz “Lubię Pocztowy!”. Są to programy premiowe. Uczestnicząc w programie “Zarabiaj z PocztowymBank Pocztowy wypłaci premię w wysokości 1 zł w pierwszym miesiącu, 2 zł w drugim miesiącu, 3 zł w trzecim miesiącu obowiązywania za każdy przelew w wysokości minimum 1000 zł na konto, w formie wpłaty gotówkowej lub przelewu, z wyłączeniem przelewów dokonywanych z rachunków prowadzonych przez Bank Pocztowy na rzecz klientów. Wykonane i rozliczone zostaną płatności bezgotówkowe dodane przy użyciu karty płatniczej wydanej do konta. Wynagrodzeni zostaną również użytkownicy, którzy zalogują się w bankowości telefonicznej i zidentyfikowani zostaną przy użyciu hasła. Bonus należał się będzie również za zalogowanie w bankowości internetowej Pocztowy 24 oraz zmianę wyciągu papierowego na elektroniczny. Druga promocja “Lubię Pocztowy!” Polega na wypłacie: 30 zł za polecenie Pocztowych Kont Standard i Nestor, 40 zł za polecenie Pocztowych Konta Standard i Nestor z kartą płatniczą, 50 zł za polecenie Pocztowej Karty Kredytowej.

Konto i jego promocje stworzone zostały dla osób starszych. Widać również, że tabela opłat i prowizji została skonstruowana w ten sposób, żeby niektóre opłaty były naliczane. Jednak pełno tu promocji, które mogą skusić a może i zaktywizować starsze osoby do korzystania z dobrodziejstw techniki. Czy seniorzy będą potrzebowali takich udogodnień jak kredyt odnawialny? Czy będzie to dla nich rozwiązanie przystępne? Czekamy na Wasze opinie zarówno te dotyczące kredytu odnawialnego jak i samych kont skierowanych do seniorów.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Poniedziałek 30 maj 2016 14:04
Sobota 26 październik 2013 19:38
Aleksandra
Aleksandra
Radomsko
Opinia pozytywna

W brew powszechnie panującej opinii osoby w stosowanym wieku również z powodzenie mogą korzystać z kredytów w koncie, oraz innych nowinek, które niektórzy przypisują jedynie osobą młodym. Ja jestem właśnie taką osobą. Wcale nie czuję się stara,a możliwość posiadania dodatkowej gotówki w każdej chwili jest dla mnie miłym dodatkiem do rachunku.

Skomentuj opinię

Poniedziałek 25 listopad 2013 20:01
Wiktoria
Wiktoria
Oświęcim
Opinia pozytywna

Podoba mi się to w banku pocztowym że można sobie zamówić pieniądze bezpośrednio do domu. Jest to świetne rozwiązanie dla starszych osób. A linia w kredycie to źródło dodatkowych pieniędzy w razie nagłej potrzeby. Osobiście polecam konto w pocztowym jest tanie i przydatne.

Skomentuj opinię

Reklama