Bank Pocztowy Pożyczka gotówkowa - Opinie

Pożyczka gotówkowa w Banku Pocztowym - Forum i opinie kientów

Czwartek 7 listopad 2013 12:00
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Pożyczka gotówkowa w Banku Pocztowym

Pożyczka gotówkowa w Banku Pocztowym może dostać każdy, kto potrzebuje zastrzyku gotówki do 100tys.zł. Maksymalny okres spłaty tego kredytu to 120 miesięcy.

Dla kogo?

Do pożyczki nie mogą przystąpić posiadacze konta Nestor w Banku Pocztowym oraz pracownicy tzw. "Zakładów Pracy Obniżonego Ryzyka", czyli m.in.: przedstawiciele administracji Państwowej, osoby wykonujące wolne zawody czy emeryci MSWiA i emeryci górniczy.

Oprocentowanie

W ramach obecnie obowiązującej promocji prowizja za udzielenie pożyczki wynosi 2% pożyczanej kwoty. Oprocentowanie rozpoczyna się już od 11,99% w skali roku. Maksymalnie otrzymać możemy 100 tys. zł na 120miesięcy. Aby otrzymać kwotę do 10tys.zł nie potrzebujemy zgody współmałżonka.

Dla przykładu...

Oczywiście rzeczywiście pożyczka kosztować nas będzie więcej. Jeżeli zechcemy otrzymać 4328 zł na okres 26 miesięcy, oprocentowanie wyniesie 28,56%.Miesięczna rata kapitałowo-odsetkowa wyniesie 194 zł. W kwotę ta doliczona została prowizja 2% od udzielonej pożyczki. Koszt pożyczki wynosił będzie 1 194,43 zł. Wartość odsetek to 714zł, prowizja 86,56 zł, składka obligatoryjnego ubezpieczenia na życie 393,85 zł.

Jak otrzymać?

Wniosek o przyznanie pożyczki gotówkowej w Banku Pocztowym złożyć możemy osobiście w placówce banku lub poprzez infolinię. Po podaniu kilku podstawowych informacji otrzymamy wstępna decyzje kredytową. Umowę podpisać będziemy mogli w placówce Banku pocztowego lub w Urzędzie Pocztowym.

Ubezpieczenie

Uatrakcyjnieniem opinii Banku Pocztowego tej oferty ma być możliwość wykupienia ubezpieczenia NNW oraz zabezpieczenie w formie ubezpieczenia na życie lub ubezpieczenie od utraty pracy. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dla Kredytobiorców kredytu gotówkowego zostało przygotowane we współpracy z Pocztowym Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych S.A. Obejmuje ono zdarzenia, które wystąpiły w okresie trwania ochrony ubezpieczeniowej z wyłączeniem przypadków opisanych w Warunkach Ubezpieczenia NNW. Jeżeli chcemy otrzymać to ubezpieczenie płacić będziemy musieli 28 zł miesięcznie. Składka ubezpieczeniowa na okres 150 miesięcy płatna jest „z góry” za cały okres ubezpieczenia.

Prowizja 2%, faktyczne oprocentowanie prawie 30%. Opłaty dość wysokie. nie mamy możliwości również załatwienia wszelkich formalności droga elektroniczną. Bank Pocztowy potwierdził znów, że kieruje swoja ofertę dla starszych, potrzebujących bezpośredniego kontaktu osób. A jaka jest wasza opinia odnośnie produktów Banku Pocztowego? Czy młodzi ludzie znajdą w jego ofercie coś da siebie?

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:29
Niedziela 24 listopad 2013 19:08
Tadek
Tadek
Kraśnik
Opinia pozytywna

Pożyczka w Pocztowym, to bardzo dobra pożyczka. Dostałem ją właśnie i polecam szczerze. Formalności trwały naprawdę krótko. Miałem zamiar zapłacić tylko rachunki na poczcie a tu się okazało, że mogę jeszcze dodatkowo wziąć kredyt. Ponadto założyłem konto osobiste. W wszystko mam w pocztowym i dobrze.

Skomentuj opinię

Poniedziałek 25 listopad 2013 20:13
Magda
Magda
Pabianice
Opinia pozytywna

Pożyczka w pocztowym to jedynie 11 %. Z tego co się orientuję to jedno z najlepszych oprocentowań w śród podobnych ofert. Ponadto bank pocztowy jest dostępny dosłownie wszędzie. Dlatego pożyczkę można wsiąść we każdym miejscu w Polsce. Łatwo się spłaca.

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Sobota 21 grudzień 2013 21:59 | Waldek | Białystok

Bank pocztowy zwykle jest tam gdzie poczta. Mam tu konto a od niedawna kredyt. Na pocztku byłem sceptyczny. Jak myślałem o wzięciu pożyczki to nie brałem pod uwagę pocztowego. Pani w okienku zagadnęła mnie jednak o kredyt i okazało się że warunki są naprawdę bardzo korzystne. Oprocentowanie tak jak piszecie niskie. Co dla mnie jest najważniejsze.

Wtorek 19 lipiec 2016 20:58
Gość
Gość

Pozyczki nie mam to nie wiem.Ale jestem rozczarowana kontem w pocztowym.Podpisalam umowe tydzien temu konto nadal nieaktywne.Wydzwaniam na infolinie kazdy konsultant mowi co innego ale bez precyzyjnych informacji.Na niewygodne pytania odpowiadaja prosze zlozyc reklamacje.Chyba szybciej zrezygnuje z tego konta nim mi uaktywnia.

Skomentuj opinię

Wtorek 7 luty 2017 14:29
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama