Autogotówka - Opinie

Autogotówka.pl - Auto Pożyczka - Forum i Opinie klientów

Poniedziałek 24 marzec 2014 12:30
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Pożyczka pod zastaw samochodu, którym nadal jeździsz w Autogotówce

Autogotówka to firma, która udziela pozabankowych pożyczek pod zastaw samochodu. Największą zaletą jest to, że spłacając kredyt nadal możemy z zastawionego auta korzystać.

Kilka tysięcy złotych

W większości instytucji pozabankowcyh maksymalnie pożyczyć możemy kilkaset złotych. Autopożyczka proponuje nam kilka tysięcy złotych. Jedynym obostrzeniem jest konieczność zastawienia auta. Jest to sytuacja o tyle dobra, że posiadacze auta mający pewność, że uda im się spłacić pożyczkę w terminie będą mogli pożyczyć potrzebną im kwotę w jednym miejscu nie tracąc przy tym auta.

Pożyczka na prostych zasadach

Z podobnymi produktami można spotkać się w bankach. One również często udzielają pożyczek pod zastaw auta. Różnica jest jednak taka, że warunki przystąpienia do kredytu bankowego bywają trudne do spełnienia. Osoby posiadające złą historie kredytową czy niskie dochody takiego kredytu pomimo posiadania samochodu nie otrzymają. Bank wyda o takim kredytobiorcy opinię negatywną. Autogotówka natomiast nie bada zdolności kredytowej, klient jeśli posiada auta ma pewność, że kredyt otrzyma.

Jak uzyskać?

Jeżeli chcemy zastawić auto i otrzymać pożyczkę musimy spełniać kilka warunków. Po pierwsze auto musi być zarejestrowane na nas. Nie może być on również obciążone kredytem, leasingiem czy prawami osób trzecich. Niedopuszczalne są również zajęcia komornicze. Sprawdzony będzie również wstępnie stan techniczny pojazdu. Tutaj bardziej niż jego wiek znaczenie ma stan techniczny. Przy składaniu wniosku będziemy musieli podać dane pojazdu z dowodu rejestracyjnego, Autopożyczka zweryfikuje czy jest możliwość udzielenia pożyczki.

Szybka transakcja

Decyzja o przyznaniu pożyczki może potrwać nawet 15 minut od momentu wpłynięcia wniosku. Maksymalnie może to potrwać dobę. Następnie pieniądze otrzymamy do ręki. Przyjedzie do nas przedstawiciel Autopożyczki. Zweryfikuje dokumenty własnościowe, oceni auto i przekaże pieniądze. Procedura nie jest więc czasochłonna ani skomplikowana.

Zasady

Autogotówka proponuje pożyczki do 50 proc. wartości pojazdu. W drodze negocjacji otrzymać możemy więcej. Pożyczkę otrzymać można na 30 dni z możliwością przedłużenia. Możliwe jest przedłużenie na kolejny okres po spłacie prowizji. Jeżeli wystąpią trudności ze spłatą należy bezzwłocznie skontaktować się z Autopożyczką. Firma przewiduje możliwość przedłużenia lub opracowania planu spłaty. Jeżeli pożyczka nie będzie spłacana terminowo Autogotówka ma możliwość podjęcia dozwolonych przepisami prawa kroków zmierzających do wydania tytułu egzekucyjnego.

Koszty

Przykładowo jeśli zechcemy otrzymać 1 000 zł pożyczki na okres 30 dni, koszt pożyczki wyniesie dwieście czterdzieści zł. RRSO wyniesie w tym wypadku 1269,7 proc.

Niestety nie w całej Polsce

Na obsługę przez Autogotówkę ze względu na konieczność dojazdu nie mogą liczyć chętni z całej Polski. Obecnie firma obsługuje klientów na terenie: aglomeracji warszawskiej: Warszawa i najbliższe okolice, konurbacji górnośląskiej: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Knurów, Mikołów, Czeladź, aglomeracji bielskiej: Bielsko Biała, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice i miejscowości pobliskie, aglomeracji rybnickiej: Rybnik, Rydyłtowy, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój i miejscowości pobliskie.

Główną wadą Autopożyczki jest możliwość otrzymania pożyczki zaledwie na 30 dni. Koszt pożyczki jest również dość wysoki. Ale zakradając, że po miesiącu spłata nie będzie nam sprawiała problemu warto zainteresować się ta formą pożyczki, oczywiście jeśli dysponujemy autem. A jaka jest wasza opinia na temat tej oferty?

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Niedziela 8 lipiec 2018 15:49
Środa 25 styczeń 2017 1:40
antylichwa.pl
antylichwa.pl
warszawa
Opinia negatywna

dno.....

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Wtorek 21 marzec 2017 15:09 | R | WARSZAWA

Potwierdzam, dno totalne. Buractwo po drugiej stronie słuchawki od samego początku rozmowy z klientem. Do 50% wartości auta tak? Nie ma co sie rozpisywać g*wno warta "firma". Szkoda czasu.

Środa 2 sierpień 2017 17:02
Gość
Gość

Chamstwo.

Skomentuj opinię

Niedziela 24 wrzesień 2017 18:49
Kris
Kris
Katowice
Opinia negatywna

Auto zostaje wpisane w sądowy rejestr zastawów dodatkowo weksel.To oszustwo bo pożyczkodawca może dochodzić roszczeń z dwóch źródeł.Ogólnie bandytka i pseudo gangsterka..

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Piątek 10 listopad 2017 12:54 | Agent | Katowice

Fakt...totalne dno, chamstwo, porypana firma a region B.Biała to juz porażka....przedstawiciel kłamca i oszust, Odradzam!!!! Przez WIELKIE O

Czwartek 15 luty 2018 14:24
Gość
Gość

chamstwo i nie polecam

Skomentuj opinię

Niedziela 8 lipiec 2018 15:49
Tomek
Tomek
:)
Opinia negatywna

BURACTWO I CHAMSTWO!!! NIE POLECAM!!!!

Skomentuj opinię

Reklama