Alior Bank Pożyczka gotówkowa - Opinie

Pożyczka gotówkowa w Alior Bank - Forum i opinie klientów

Czwartek 28 listopad 2013 12:11
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Pożyczka gotówkowa w Alior Bank

Alior Bank gwarantuje nam najniższą ratę pożyczki. Proponuje również atrakcyjne dla klienta rozwiązania. Mianowicie, jeśli znajdziemy pożyczkę w innym banku z taką samą kwotą i okresem kredytowania obniżona zostanie nam rata.

Już w jeden dzień

Alior Bank zachęca nas do swojego produktu możliwością otrzymania środków już w jeden dzień. Maksymalna kwota pożyczki może wynosić, aż 150 tys. zł. Nie potrzebujemy przy tym poręczycieli i zabezpieczeń. Dodatkowo mamy możliwość skonsolidowania naszych wcześniejszych zobowiązań w jeden kredyt. Otrzymamy wówczas jedną niższa ratę.

Wystarczy wyciąg z konta

Co ważne, nie musimy być klientami Alior Banku, żeby otrzymać kredyt gotówkowy na atrakcyjnych warunkach. Wystarczy, że okażemy wyciąg z konta. Jest również możliwość otrzymania do 3800 zł kredyty na podstawie oświadczenia o dochodach. Musimy być jednak w opinii banku wiarygodni. Dlatego też pożyczkę gotówkową w Alior Banku na podstawie wciągu z konta osobistego otrzymają osoby, które uzyskują dochody m.in. z umowy o pracę, kontraktu menedżerskiego, wojskowego, posłowie, radni, prezesi i członkowie zarządu (regularne wpływy za ostatnie 6 mies.) lub emeryturę (za 1 miesiąc). Natomiast pożyczki na oświadczenie o dochodach nie otrzymają osoby, które uzyskujących dochód z tytułu działalności gospodarczej, działalności rolniczej, umowy zlecenie/o dzieło, wynajmu nieruchomości oraz osoby duchowne.

Gwarancja najniższej raty

Skorzystanie z tej opcji jest łatwe, mamy 2 tygodnie na znalezienie atrakcyjniejszej oferty w innym banku. Przedstawić będziemy musieli formularz informacyjny z innego banku, wypełniony zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim. Formularz ten powinien potwierdzać warunki wnioskowanej pożyczki gotówkowej oraz zawierać informacje m.in. o całkowitej kwocie pożyczki, liczbie i wysokości rat, stopie oprocentowania i RRSO.  Pożyczka w Alior Banku dostępna jest dla osób otrzymujących dochód z tytułu umowy o prace, ale tez zlecenie lub dzieło. Jeżeli zechcemy otrzymać wyższą kwotę kredytu możemy przystąpić do niego wraz z maksymalnie 3 osobami.

Automatyczna spłata

Jeżeli chcemy, aby to bank zajął się spłata naszych rat. Nic prostszego. Wystarczy ustawi automatyczną spłatę z konta osobistego w Alior Banku.

Koszty

Przykładowo chcąc otrzymać pożyczkę w kwocie 21 900 zł, spłacić ją w 55ratach przy oprocentowaniu 16%, uiścić będziemy musieli opłatę przygotowawczą w wysokości 11% kwota odsetek wyniesie 9 140,74 zł. Miesięczna rata to koszt 564,38 zł. Oprocentowanie 16% przy kredycie gotówkowym nie jest spektakularnie wysokie. Pożyczkę otrzymamy nawet w jeden dzień. Nie musimy być również klientami Alior Banku. Oferta atrakcyjna. Warta zwrócenia uwagi. A jaka jest wasza opinia odnośnie kredytu gotówkowego w Alior Banku?

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Wtorek 7 luty 2017 14:30
Niedziela 8 grudzień 2013 14:21
Patrycja
Patrycja
Oświęcim
Opinia pozytywna

Nachwalić się Alior banku nie mogę. Dawniej wydawał mi się bankiem dla bogaczy. Omijałam go więc szerokim łukiem. Teraz wiem, że nie potrzebnie. Bank jest przyjazny każdemu. Ma bardzo obudowaną ofertę. Ja oczywiście wzięłam tu drobną pożyczkę. Bank sam sobie pobiera pieniądze na ratę więc nie muszę o tym pamiętać. Fajna oferta.

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Piątek 13 grudzień 2013 18:57 | Ola | Jarosław

Zgadza się, Alior Bank z roku na rok coraz bardziej mnie zaskakuje, wydaje mi się, iż jest to najbardziej innowacyjny bank w Polsce, wiele usług czy ofert które wprowadzają, robią bodajże pierwsi w naszym kraju. A już w ogóle hitem był dla mnie Alior Sync, coś genialnego :) Mam nadzieję, że Alior będzie dalej rozwijał sie w tym kierunku.

Niedziela 21 luty 2016 20:05
Gość
Gość

jak przebiega proces ubiegania sie o pożyczke online w alior? jakie sa etapy?

Skomentuj opinię

Środa 24 luty 2016 12:59
Gość
Gość

brał ktoś kredyt na klik w aliorbanku? jakieś opinie?

Skomentuj opinię

Czwartek 3 marzec 2016 12:34
Gość
Gość

jak sprawdzic ile rat zostalo do splaty pozyczki w alior?

Skomentuj opinię

Wtorek 31 maj 2016 9:55
Gość
Gość

czy alior bank nie sprawdza krd?

Skomentuj opinię

Wtorek 7 luty 2017 14:30
Olek9222
prześwietlił/a:
Olek9222
Katowice

Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Skomentuj opinię

Reklama