Alior Bank Karta World Elite - Opinie

Karta World Elite MasterCard w Alior Bank - Forum i opinie klientów

Czwartek 5 grudzień 2013 22:03
Ekspert PozyczkiOpinie
prześwietlił/a:
Ekspert PozyczkiOpinie
Wrocław

Karta World Elite MasterCard w Alior Bank

Karta World Elite MasterCard prestiżowa karta kredytowa oferowana przez Alior Bank. Zapewnia ona wiele usług, które mają nam usprawnić i umilić życie. Polecana jest głównie osobom, które spędzają dużo czasu w podroży.

Produkt zapewniający wygodę

Kartę kredytową World Elite MasterCard w Alior Bank można rozliczać w dostosowanym do nas okresie rozliczeniowym. Sami ustalamy, który dzień miesiąca jest tym najdogodniejszym do dokonania spłaty. Maksymalny okres spłaty to 58 dni. Jednak, jeśli nie mamy możliwości spłacenia całości możemy najpierw spłacić kwotę minimalną. Dla bliskich nam osób możemy wnioskować o wydanie dodatkowych kart kredytowych.

World Elite Concierge

Pierwsza usługa jest World Elite Concierge, która zapewnia nam szeroki zakres profesjonalnych usług i porad. Do dyspozycji otrzymujemy zespół osobistych asystentów. Maja oni za zadanie pomoc na w każdej sytuacji. Jako przykład Alior Bank podaje możliwość dokonania rezerwacji hotelu, udzielenia informacji dotyczącej pogody lub doręczenie prezentu urodzinowego dla bliskich.

Usługa Priority Pass

Kolejna opcja, którą otrzymamy z Kartą World Elite MasterCard w Alior Banku to program Priority Pass. Dzięki niemu otrzymujemy dostęp do ok. 600 eleganckich saloników lotniskowych na lotniskach całego świata. Są to miejsca gdzie możemy odpocząć w trakcie oczekiwania na lot na lotnisku.

Pakiet ubezpieczeń podróżnych

Co najważniejsze z karta otrzymujemy pakiet ubezpieczeń. Po pierwsze są to ubezpieczenia w trakcie podróży. Obejmują one ubezpieczenia wypadku w podróży, pokryte zostaną koszty leczenia, hospitalizacji za granicą, opóźnienie w dostarczeniu lub utrata bagażu oraz opóźnienie wylotu lub utrata połączenia lotniczego. Kolejno otrzymamy tzw. pakiety bezpieczeństwa. Ubezpieczeni jesteśmy od: utraty gotówki pobranej z bankomatu, nieuprawnionych transakcji utraconą kartą, utraty kluczy, dokumentów, utraty torebki, portfela oraz udziału własnego w ubezpieczeniu wynajętego pojazdu. Trzecia opcja to tzw. Travel Assistance, który zapewnia szeroki pakiet pomocy w trakcie podróży tj.: pomoc administracyjną oraz pomoc medyczną.

Dodatkowe atuty

Dodatkowe atuty karty kredytowej World Elite MasterCard to wysoki limit kredytowy negocjowany indywidualnie. To jaki otrzymamy zależy od analizy naszej sytuacji i ostatecznej opinii banku o nas jako klientach. Otrzymujemy też możliwość ustalenia indywidualnych limitów transakcyjnych do karty. Otrzymamy indywidualny kod PIN. Rozliczani jesteśmy cyklicznie. Karta oprocentowana jest degresywnie, oprocentowanie zmniejsza się wraz ze wzrostem zadłużenia. Mamy możliwość dokonania z rachunku karty przelewu, który traktujemy jak transakcję bezgotówkową.

Opłaty

Pomówmy jeszcze o opłatach. Te świadczą o ekskluzywności karty. Opłata za wydanie karty to 890z. Opłata za wznowienie lub wydanie karty dodatkowej to koszt 300zł. Karta oprocentowana jest w zależności od zadłużenia na 3,2 do 4%. Karta z pewnością jest produktem ekskluzywnym. Dla osób ceniących sobie wolność. Polecana głównie osobom podróżującym. A czy Wy pozwolilibyście sobie na taki luksus? Czekamy na opinie.

Ostatnio edytowane przez Ekspert PozyczkiOpinie; Sobota 28 styczeń 2017 4:44
Poniedziałek 9 grudzień 2013 22:39
Michał
Michał
Kalisz

Hm te proponowane przez tę kartę usługi są dosyć ciekawe. Mam jednak pytanie przede wszystkim co do World Elite Concierge... Czy jest to całkowicie darmowe? I jak to wygląda w praktyce? Dzwonię sobie do jakiegoś tam asystenta i mówię, że chcę zarezerwować na przyszly tydzień hotel w madrycie i on mi zupełnie za darmo wyszukuje hotel i rezerwuje?

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Piątek 13 grudzień 2013 18:26 | Tomek | Pruszków

Głowy sobie nie dam uciąć, ale wydaje mi się, iż jest dokładnie tak jak mówisz. Sam nie mam karty kredytowej Alior Banku, no ale z tego co pisza na swoich stronach to usługa ta jest darmowa... Najlepiej zrobisz jak zadzwonisz do nich albo przejdziesz się do oddziału i tam wypytasz, wtedy będziesz miał pewnosć.

Sobota 14 grudzień 2013 19:23
Kamil
Kamil
Chojnice
Opinia pozytywna

Alior Bank kasuje konkurencję na głowę. Wcześniej za wszytko musiałem słono płacić w swoim banku dzisiaj przeniosłem tu konto, limit w koncie oraz ziołem kartę kredytową bo mieli na prawdę rewelacyjną promocję. W dodatku nie płace za przelewy co bardzo mi odpowiada.

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Sobota 21 grudzień 2013 22:02 | Anna | Katowice

Podobnie zrobiłam. Alior Bank otworzył się niedaleko mojego domu. Okazuje się że nie ma tu kolejek, a panie są bardzo miłe i pomocne. Kartę kredytową zaproponowały mi w momencie podpisywania umowy pożyczkowej. Teraz uczę się z niej rozsądnie korzystać. Na zakupach lubię sobie pofolgować. Karta jest jednak bardzo fajna i ma niskie oprocentowanie. A jak się z mieszczę w terminie to pieniądze mam całkowicie bez opłat.

Niedziela 5 styczeń 2014 22:33
Arek
Arek
Żyrardów
Opinia pozytywna

To coś wspaniałego ta karta. Ja bardzo dużo podróżuje szczególnie latam samolotami. Już od dawna zauważyłem że na lotniskach specjalnie brakuje miejsc do odpoczynku czy po prostu czekania na lot. Specjalnie tak robią żeby ściągać ludzi do kafejek. A z Kartą World Elite MasterCard w Alior Banku zbierzmy udział w prograie Priority Pass. Dzięki niemu otrzymujemy dostęp do ok. 600 eleganckich saloników lotniskowych na lotniskach całego świata. Są to miejsca gdzie możemy odpocząć w trakcie oczekiwania na lot na lotnisku.

Skomentuj opinię

Czwartek 2 czerwiec 2016 9:19
Gość
Gość

nie polecam tego banku!

Skomentuj opinię

Reklama